Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 24 évesen (nő) nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen (nő) nem voltam még szerelmes, és nem volt 2-3 hónapnál hosszabb kapcsolatom, akkor megtalálhatom egyszer az igazit, a nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy ez a "sorsom", és ha így fiatal felnőttként sincs változás, akkor később sem lesz? Nem akartam azokra a férfiakra időt pazarolni, akikkel eddig voltam, felesleges lett volna velük hosszabb ideig együtt maradni. Egyetemista vagyok, a külsőm jó, sokan próbálkoznak, de egyik sem igazán jön be, nem olyanok, akiket elképzeltem magam mellé. Néhányan azt mondják, lejjebb kellene vennem az igényeimet, de akkor nem lennék boldog az illető mellé. Vajon megtalálhatom az elképzeléseimet??? Mit tegyek? Légyszí az írjon, aki tényleg tud javasolni valamit!
2013. jan. 3. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
29 éves férfi vagyok,ugyanebben acipöben járok...
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, megtalálhatod. De ha te most direkt azt akarod, hogy az legyen a sorsod, ha neked senki nem jó, akkor viszont tényleg az lesz a sorsod, és tényleg nem lesz senkid.
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sorold fel milyen igényeid vannak.
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőven megtalálhatod. :)
2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"lejjebb kellene vennem az igényeimet" - az igényeket nem lejjebb venni kell, csak összehangolni a te értékeiddel. Amit te magadban értéknek találsz, azt kell elvárni.


"külsőm jó" - úgy tűnik, rossz oldalról közelíted meg a dolgokat......

2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne!szélesítsd a keresési kőrt!!!!biztos a legváratlanabb helyen és időben bukkan fel...........
2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 31 vagyok ugyanebben a cipoben.

Szoval meg van idod!

Ne keseredj el.

2013. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ijj durva igényeitek vannak...


hát nem lesz olyan mint a filmekben hogy 2en túléltek egy világvégét és más dimenziában megmenti az életed közbe egy tirannosaurus hátán lovagolva :D

ezt garantálhatom ha megkönnyebülsz tőle :D

2013. jan. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!