Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy vagytok ezzel? Bocsi, hogy hosszú!

Figyelt kérdés
Szóval. A barátommal fél éve vagyunk együtt. Nekem az a nagy problémám, hogy sok mély sebet szereztem már az évek során, ezért nagyon bizalmatlan, és kételkedő vagyok. A lényeg az, hogy Szerdán ott voltam nála, és megkérdezte, hogy baj lenne-e (illetve el mehet-e) pénteken kicsit iszogatni egy kocsmába valami haverjával. Eddig egyszer sem volt ilyen amióta együtt vagyunk, általában együtt mentünk mindenhová. Természetes, hogy nélkülem akar menni, így beleegyeztem. Aztán tegnap mondta, hogy ők végül Pestre fognak felmenni autóval. Én megkérdeztem, hogy kocsmázni minek mennek fel pestre. Erre annyi volt a válasz, hogy nem ő találta ki. A kocsmával nincs bajom, de a disco az zavarna. Tele van fiatal rib*ncos lányokkal akik ott riszálják magukat egész éjjel. Féltékeny vagyok igen. Nagyon félek, hogy elvehetik tőlem. Tudom, hogy ez a viselkedés nem segít rajtam, de nagyon rossz. Szerintem igazából discoba mentek, csak nem mondta el, hogy ne hogy megsértődjek ezen vagy összevesszünk emiatt. Egyébként hűséges típus a párom (elvileg). Halak a jegye, nem tudom ez mennyire számít. Vélemény vagy tanács valakinek? Kort írjatok légyszi!

2013. jan. 18. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szereted a barátodat, csak kapaszkodsz belé. Szegény srác...
2013. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezen elgondolkodhatnál kicsit. Nem lesz könnyű.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezt miből szűrted le? Egyébként nincs így!
2013. jan. 18. 17:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Fél év nem nagy idö. Inkább most derüljön ki, ha egy kissé qrvázos az uraság. Halak jegye nem számit semmit. Halak vére esetleg.
2013. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bárhol megcsalhat, ha meg akarna csalni, csak nem lenne olyan hülye, h azt a szerinted legvalószínűbb helyen tegye, nem igazam van?

remélem sikerült megnyugtatni

próbálj meg bízni benne, nem lehet a másik a "tulajdonunk", mert hát ha féltékenyek vagyunk, akkor ki akarjuk a másikat sajátítani

ha nem ad rá okot, akkor higgy neki, különben máskor sem mer majd elmondani neked ezt azt

2013. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ursula ursulella! Köszönöm, igazad van.

Az legelső válaszolónak csak annyit, hogy nincs igazad. Én nagyon szeretem a páromat, nekem ő jelent mindent. Magammal vannak problémáim, aggódom, hogy találna jobbat.

2013. jan. 18. 17:28
 7/11 anonim válasza:
Probalj meg ne feltekenykedni, mert annak semmi ertelme, hiszen ha szeret ugysem fog megcsalni, viszont a feltekenyseg egy ido utan a kapcsolat rovasara mehet.A szabadsagra mindenkinek szuksege van, nem varhatod el tole azt hogy ne logjon a barataival, es ha azok diszkoba mennek akkor termeszetes hogy o is veluk tart.Egy normalis kapcsolat titka a bizalom es ha ez nincs meg, akkor nem fog mukodni.Probalj valtoztatni a hozzaallasodon.
2013. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2013. jan. 18. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

hehe, engem a Halak párom csalt meg :D ez szerintem amúgy nem jelent semmit :)


próbálj meg egy esélyt adni neki, ne rajta vezesd le a korábbi csalódásaidat. plusz, minél inkább tiltanak valamit, annál kívánatosabb lesz...

2013. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi!!! :) Ha diszkóba mennek, az a legjobb. Ott ugyanis a lányok eleve pasilekoptató üzemmódban vannak, így hacsak nem egy casanova-mester a párod (és akkor a megbízhatóságáról ugye nem is beszéltünk), esélye sem lenne, illetve nem is fognak ráindulni.


Másrészről viszont ha nekem barátnőm lenne, nem akarnék nélküle menni sehova, max. dolgozni, de szórakozni biztos nem..! Jó, mondjuk én se kocsmás, se diszkós nem vagyok, de ha meglátogattam egy barátomat, jött ő is, jól elvoltunk, végigröhögtük hárman a találkozást.


Szóval lehet, hogy nem ő lesz gyermekeid apja... Sajnálom, hogy kétoldalú volt a válaszom.. :(


25F

2013. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!