Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az ilyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ilyen kapcsolatnak hosszu jovoje? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Ha talalkoztok egy nagyon jo csajjal es neki is bejossz nagyon de van hogy neha nincs mirol beszelni es azon gondolkodsz hogy mit kerdezhetnel mennyire kenyelmetlen?
2010. ápr. 7. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
csajok is irhatnak:) forditott helyzetben...:P
2010. ápr. 7. 21:44
 2/5 anonim ***** válasza:
hát elég kellemetlen tud lenni..sztem egy ilyen kapcsolatnak nincs hosszu jövője..ha nem tudtok beszélgetni eleget, akk nem ismeritek meg egymást..akkor semmi értelme..egy kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog a kommunikáció, meg persze a bizalom is...ezek nélkül nehezen alakul ki szerelem...max vonzódás..
2010. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kezdődik a legjobban, de szerintem egy próbát megér. Attól függően, hogy mi miatt nem tudtok beszélgetni, megpróbálhatjátok orvosolni a problémát. Pl a sok közös élmény, közös ismerősök, közös hobbik, ilyenek nyújthatnak témát. Plusz lehet ez idő alatt megnyíltok egymásnak még jobban, és egyre jobban belelendültök.

Azért ha annyira nagy a csönd, hogy unatkoztok egymás társaságában, és ez hosszabb távon sem javul, az már gond lehet.

2010. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így indultam a párommal, aztán most már több mint egy éve együtt vagyunk. Soha nem volt még ennyire laza kapcsolatom senkivel, sosem voltam még ennyire "gátlástalan" senki előtt mint előtte, és ez nagyon jó érzés. Az első ismerkedős hónap arról szólt, hogy sablon hülyeségekről dumáltunk, hogy legyen valami téma, mostmár bármit megbeszélek vele, de tény hogy nem beszélgetünk éjjel nappal. Szerintem ez nem is baj. Egy kapcsolatnak nem kell feltétlenül arról szólnia, hogy nonstop duma... amíg egy pár zökkenőmentesen tud beszélgetni bármiről (ha éppen akad téma, legyen az pletyka, vagy komoly téma), addig szerintem nem probléma ha vannak csendes órák :) 19/L
2010. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleinte mi is így voltuk a barátommal. Már szinte mindenről beszéltünk, sok volt a hallgatás. De az idő múlásával megoldódott, ha esetleg nem tudunk egymásnak mit mondani az sem baj, megoldjuk egy - két csókkal, vagy simogatjuk egymást és az együtt eltöltött időkről beszélünk. ( "Emlékszel...?)

Szerintem megoldódik majd ez a kis probléma

2010. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!