Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez tényleg csak szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg csak szexkapcsolat lenne, vagy nem merjük egymást felvállalni?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk nagy beszélgetésekkel indult. Ő kezdte a csábítást, Én hetekig hárítottam, de beleszerettem. Aztán egyszer megtörtént az első vad szeretkezésünk és mindketten a mennyekig repültünk. Később megbeszéltük, h. ennek nem lehet folytatása. De lett, azóta is tart és minden egyes alkalommal belehalunk a szenvedélybe. Ő nem beszél szerelemről, de arról igen, h. mennyire vonzódik hozzám, akar engem és Én lennék számára az igazi társ. Mindketten nagyon határozott személyiséggel rendelkezünk, de ha találkozunk arra az időre megszűnik a józan ítélőképességünk, csak egymásnak létezünk. Család, gyerek, gyerekek mindkét oldalon. Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett belőle? Ez tényleg csak szexkapcsolat lenne, vagy nem merjük egymást felvállalni?

2013. jan. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez egy szexkapcsolat,és igen,ezzel jár az,hogy nem meritek,vagyis inkább nem akarjátok egymást felvállalni.Ideig-óráig működőképes a dolog.Azután csak Rajtatok áll,mivé alakul,mi lesz belőle,hogyan tovább.Bár igazából az ilyen szeretői viszonyoknak nagy átlagban ritkán van jó vége...
2013. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen egy beszélgetés segíthet, egy komoly beszélgetés a jövőről... Aztán:

Várnak titeket otthon? Azaz Férj, Feleség van? Ha van akkor régen rossz...

Ha nincs, akkor kezdetnek bemutathatnátok a gyerekeiteket egymásnak. Aztán a következő lépés, hogy közös programokat szerveztek (a gyerekekkel együtt...)

Innentől már gyerekjáték:)

2013. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl ragozni...azt írod család mindkét oldalon...akkor mi más lenne, mint szexkapcsolat. Vagy te talán tobbet akarsz? Ott hagyni a családot és új életetet kezdeni? Gondolom, hogy nem...és a férfitol se várod el. Ezek súlyos döntések és fájók is. Nem érdemli meg a család, hogy bántsák. Két dolog van. Vagy marad ez a szexkapcsolat, vagy vége lesz. Mindkét dontés nehéz. Vívódással jár. De ha csak arra gondolsz, hogy egszer élunk, s neked azok az órák fontosak..miért foszd meg magad tőle?
2013. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nehéz nagyon

ez a dolog

2015. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!