Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan soproni lányt (21-30 között), akinek egy laza (szexkapcsolat), esetleg később talán komoly kapcsolat kellene?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert Sopron környékén nincs ilyen lány. az ilyenek mind Derbecenben és környékén laknak.
2012. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne itt keress már könyörgöm.
2012. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Üdv!Én is soproni vagyok!Ugyan ezek a kérdések foglalkoztattak engem is...1 éve keresem de semmi nincs.A neten találtam egy lányt és az előző jól mondja,mert pont debrecenbe találtam.Ott valóban más a lányok hozzá állása.Bár az is pénzbe került oda leutazni,de 1 évig minden hónapban egyszer találkoztunk pár napra,semmi másról nem szólt csak a szexről.Ki vettünk egy apartmant vagy egy szobát és 2-3 napig kis sem mozdultunk.Ne sopronba keresgélj mert itt csak fízetős lányokat fgosz találni.Én is annak idején hónapokig próbálkoztam de csak ott sikerüt rá találnom erre a lányra.Szóval legyél nyitott és több fele nézelődj..sopronba kevés rá az esély,már csak azért is mert kis város.
2012. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Azt érzem, hogy itt amúgy is nehéz normális párt találni, laza és komoly kapcsolatra egyaránt. Sok a beképzelt lány, sznobok, (apuci anyuci hordja haza a lét Ausztriából > iPhone, márkás ciccok, stb) lenézik aki nem annyira tehetős, vagy nem olyan körökben mozog. Az ország keleti részén sokkal nyitottabb és kedvesebb befogadóbb emberekkel találkozom mindig, és a csajok is nyitottabbak, és nincsenek elszállva maguktól annyira... lehet rossz helyre születtünk ilyen szempontból, de mondjuk az életszínvonal valamivel itt jobb, mint ott, na de ilyen áron.. :(

2012. dec. 3. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt érzem, hogy itt amúgy is nehéz normális párt találni, laza és komoly kapcsolatra egyaránt.


Jól érzed..én ugyan így voltam vele,én kerestem komoly kapcsolat céljából is és laza kapcsolat céljából is,nem jártam sikerrel.Igen lehet benne valami ebben az ausztriai dologban.Bár én is ott dolgozom de nekem még így is nehezzen ment,pedig nem vagyok egy csúnya,kocka kettőt nem tudok szólni hülye gyerek.Mondom arra fele keresgéljé és ha csak szexet akarsz akkor ott könnyebben fogsz találni.Bár az is pénzbe kerül de ott nagyobb a siker én kimerem jelenetni.Ez a lány ráadásul még jól is nézett ki,volt egy kétszer amikor ő jött hozzám,szóval nem került az sem olyan sok pénzbe.Mennyi idős vagy?Dolgozól már amúgy?

2012. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
dolgozom már persze, és közel vagyok a 30-hoz
2012. dec. 3. 13:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is 30-hoz közel vagyok...én ugyan így voltam mint te.Én törzs gyökeres soproni vagyok és az a jelenség mindig is jelen volt ebbe a városba.Tény hogy a színvonal magasabb mint más városokban köszönhetően az osztrák határnak.De én ha az ország más részére mentem ott mindig nagyobb sikerem volt.Régebben balcsira sokat jártunk haverokkal nyaranta,vagy csak elmentünk másik vásorsba buzlin érezhetősen mások voltak a csajok és volt olyan hogy 2 nap alatt megtörtént a dolog és nem igazán kellett könyörögnöm.A legötbb csajom akivel szexkapcsolatom volt az nem soproni volt.Sopronba más a helyzet de ezt tapasztalod te is.Nem csak te amúgy,mert haverokkal is sokat beszéltünk erről még régebben.Bár 7-8 éves még más volt a helyzet,azóta még rosszabb..bár akkor sem volt könnyebb mint más városokba.
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és ezt nem csak szexkapcsolat szempontjából mondom,hanem komolyabb ismerkedéssel is ez a helyzet.
2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértünk, itt valahogy elromlottak a dolgok, értékrendek, és emberi kapcsolatok, nem értem, eléggé elszomorító.
2012. dec. 3. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig arrafelé nem nehéz találni.
2012. dec. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!