Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kutyából nem lesz szalonna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyából nem lesz szalonna. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteke szeretném kérni.

Van egy "ismerosom". Mindig nocsábász, csapodár típus volt. Kb. 7 éves házasok, de amíg még csak jártak, akkor is volt a pasinak állandoan alkalmi szeretoje. Egyszer lebukott...a párja adott neki egy esély, ossze is házasodtak utána.....

Eltelt kb. 1 év és a pasi újra hutlen lett, egyszerre tobb "kapcsolata" is volt, ami csak a szexrol szólt. Ha nem volt otthon az asszony, felhívta a csajokat, melyik ér rá egy menetre (bocs a kif.) Ez így ment kb. 5 évig, mígnem új áldozatot talált magának. Vele is csak szexet akart, de belesett a csapdába....beleszeretett a lányba,....olyan boldog volt vele, mint még addig sosem.

Megint lebukott, asszonyka adott neki egy utolso esélyt (van gyermekuk is).

A pasi most azt mondja, megváltozott, soha tobbé nem lesz hutlen, mert újra beleszeretett a feleségébe.

Kérdem én, lehetséges ez? Ha szinte az egész kapcsolatuk alatt - cca 15- csalta ot!

Meg tud egy ember ennyire változni, lehet a kutyábol szalonna????? :)



2013. jan. 22. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A mondás szerint nem, és én sem tapasztaltam még sose az ellenkezőjét
2013. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni...csak duma...az én volt pasim teljesen beleillik ebbe a történetbe...úgy "megváltozott",hogy 2 hete sem volt az új nőjével aki miatt elvált,máris viszonyt kezdett mással,plusz még egy szex-kapcsolatot is ,amiből a nő terhes maradt.Közben persze azt hangoztatta fűnek-fának,hogy ő hogy megváltozott,meg csak X.Y és senki más nem érdekli...a bomba akkor robbant,mikor-mint írtam-kiderült hogy felcsinált egy csajt a "nagy szerelme" mellett...szóval ne reménykedj...miattad nem fog megváltozni senki.VAn akinek az a fogalom hogy "hűség" ,nincs benne a génjeiben...
2013. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jah biztos halálosan szerelmes... :D


"...óh igen minden péntekem ilyen, szerelmes vagyok mindenkibe..!"

2013. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem hiszem hogy szerelem, szerintem más ok áll a háttérben. Csak egyszerübb ezt hazudni, hisz abbán már biztos profi ha évekig be tudta csapni a feleségét. Nem változott meg szerintem, valoszinübb hogy történt valami ami miatt hirtelen szüksége van, lesz a feleségére.
2013. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kaladze válasza:

Azt szokják mondani a "kutyából nem lesz szalonna" de ez nem mindig olyan egyszerű.. most könnyűvérű nőkre gondolok akik valamikor azok voltak, és most háziasszonyok talán meghallották hogy valaki le...ázza iket illetve, elegük lett és szerettek volna családot..

valaki változik valaki nem...


Az emberek ahhoz hogy változzanak SZERINTEM három dolog szükséges

- Akarat hogy meg akar változni,

- minimum pár év valakinél 4 valakinél 7 (ne mondja nekem senki, valaki egyik napról a másikra tud változni és nem tudom elhinni akkor sem ha hónapokról van szó)

- különleges esemény pld. tragédia a családban amitől ez gyorsabban jöhet (mármint meghal valakinek az anyja és a rendesből vacak ember lessz vagy pont ez téríti észhez)


Van egy ismerősöm aki 26 évig élt együtt a feleségével úgy hogy azelőtt a feleségnek nem volt senkije.. hirtelen a férjét egyszer megcsalta, majd másodzor is... Szóval ez jobb hogy valaki sose volt k..va és 26 év és 2 gyerek után az lessz...


JELLEMTŐL FÜGG és a SZITUÁCIÓTÓL.

2017. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!