Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz kutyából szalonna? Szexnél több működhet? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szóval együtt voltam egy sráccal 2,5 évet. Több, mint egy hónapja vége lett, mert átvágott, hazudott, semmibe vett. Hatalmasat csalódtam benne, nem először vesztette el a bizalmamat,ezt már nem bírta el a kapcsolatunk. Azóta kétszer úgy alakult, hogy eljött hozzám és szexeltünk, beszélgettünk kicsit. De én iszonyatosan haragszom rá, máshol nem is nagyon beszélgetünk csak 3 hevenyészett szót, ha ír, legtöbbször nem válaszolok/nem tudok, mert felbosszantom magam. Most ott tartok,hogy még jobban megutáltam, hogy elrontotta a kapcsolatunkat, mert olyan jó lenne még most is együtt, de közben meg még mindig szeretem.

Visszafogadni meg nem akarok(nagyon könyörög, hogy megbánta, hogy ezt tette velem, sokkal jobbat érdemlek, csak engem szeret, nem kell neki más, stb, mert nem akarok majd megint azon idegeskedni, hogy mikor hazudik és mikor lesz nálam megint jobb egy másik nő a szemében. De annyira jó lenne vele ébredni reggelente, hozzá bújni és úgy együtt lenni, mint régen.


Köszönöm a normális válaszokat!


2013. jan. 19. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt állítja, tényleg nagyon megbánta, hogy így bánt velem, utálja emiatt magát, még sírni is képes volt. Én is tudom, hogy ezt hogy éli meg, most tényleg szenved, de úgy érzem megérdemeli.
2013. jan. 19. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem ha már igy álltok egymásra. felejtsétek el egymást ez egy jo ok a továbblépésre
2013. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van-észbe kap, ha nincs ismét buksz.


De ezt sosem tudod meg, ha nem teszel fel egylapra mindent.

2013. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig fog kénye-kedve szerint kefélgetni, amíg nem találsz egy nála is jóképűbb srácot.
2013. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!