Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem képes valaki felfogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes valaki felfogni, hogy átvágják és megcsalják?

Figyelt kérdés
Ezerszer el lett mondva a csajnak,hogy a pasijának viszonya van egy másik nővel is,meg lépten-nyomon átvágja,mégis együtt vannak,mintha minden a legnagyobb rendbe lenne.Ennyire jó,hogy megalázzák? Én ezt nem értem....Mit kellene/lehetne tenni,hogy a barátnőm ne dugja homokba a fejét és végre kidobja a pasit?Hogy lehetne észhez téríteni?

2013. jan. 23. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felfogni biztos felfogja, csak éppen nem érdekli. Vagy mert retteg, hogy egyedül marad vagy mert azt gondolja hogy ezt érdemli. Vagy mindkettő.

Lehet, hogy ezt a példát látta a szüleitől és azt gondolja, ez a világ rendje. Neked nem az, ezért számodra felfoghatatlan az ő hozzáállása.

Ha nem ebben nőtt fel, akkor a kapcsolat alatt is leépülhetett az önbecsülése.

Elhiszem, hogy sajnálod, de ennél többet nem tudsz tenni, csak az ő közreműködésével. Ahogy egy szenvedélybeteg sem tud "leszokni", csak ha ő is akarja. Talán pszichológus segíthet rajta, de oda se lehet akarata ellenére elvonszolni. Én lehet, hogy sulykolnám neki, hogy ahogy él, az nem normális. Meg hogy minden joga megvan ahhoz, hogy szeretve és megbecsülve éljen.

2013. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is próbálom győzködni,de egyszerűen azt mondja,hogy ez mind nem igaz,ő bízik a barátjában és csak neki hisz.A srác meg ezt kihasználva csinálja a dolgait és még el is dicsekszik vele,hogy úgyis neki hisz a csaj,mondhat neki bárki bármit hogy itt meg ott látták ezzel meg azzal.Egyszer velem is volt egy "szembesítés" a srác vigyorogva a szemembe hazudott,hogy én találtam ki amit láttam.Aztán még a barátnőm haragudott rám hetekig.A csaj egyébként 26 éves,a pasi 35 két válással és két gyerekkel a háta mögött,mindkettő kapcsolata megcsalások sorozata miatt ment tönkre,de ez sem elég meggyőző a barátnőmnek,azt mondja,mind a kettő a nők hibája miatt ment tönkre...nehéz eset
2013. jan. 23. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak annyira szereti a fiút, hogy nem érdeklik ezek a dolgok...Ebben az esetben nem igazán lehet segíteni. Van egy barátnőm, aki pont a te leírt barátnőd mása, és annak ellenére , hogy tudta, a pasi nem szereti, mással csalja nap, mint nap, ennek ellenére vele maradt, sőt ő ragaszkodtt az együttmaradásért. Mindaddig ez ment amíg a lány megelégelte a dolgot, s képes volt tisztán látni.Sokszor nem segít semmi, csak a saját kudarcok, hibák felismerése.

Remélem a barátnődminnél hamarabb észhez tér. Neked meg csak azt tanácsolom, hogy minden döntésében próbáld a barátnődet segíteni, lehet nem véletlenül marad a pasi mellet, lehet, csak egy kis biztonságra , odafigyelésre vágyik...

2013. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani hogy elvakít a szerelem.
2013. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy nem hiszi el... Akkor inkább az lesz, amit az utánam írók mondtak.

Az a poén, hogy a pasas neked őszintén elmondta, mi a helyzet. Kár, hogy az ilyet nem hallja a barátnőd.

2013. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
biztonság és odafigyelés...na azt se mondanám,hogy megvan.Sőt,a pasi munkanélküli,az anyjánál él,semmije sincs,csak a 2 gyerek 2 anyától...nem is értem mit vár vagy mire számít a barátnőm.Egyszer nálam is bepróbálkozott a srác,hogy talizzunk,meg stb...akkor lett elmondva minden a barátnőmnek,ő meg letagadta,pedig mutattam a telómba hogy mennyit hívogatott,hogy legyek vele,meg akkor fejtette ki,hogy hiába mondom el a barátnőjének,hogy mit akart tőlem,úgyis neki fog hinni,nem nekem...
2013. jan. 23. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz sajnos, vannak ilyen nők, akik hárítanak, nem hajlandóak tudomást venni a dologról még akkor sem, ha konkrétan az orra előtt kefélne a srác valakit. AS pszichológiában védekező mechanizmusnak nevezzük, a mindennapi életben struccpolitikának. Vagy halálosan szerelmes a srácba, vagy kapcsolatfüggő, vagy anyagiak miatt van vele.
2013. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
anyagiak miatt nem,mert a srác csóró.A halálos szerelmet is kizárnám,mert sokszor járunk el együtt bulizni,mert a srác hétvégente a gyerekivel van és ő nem jön,nem szeret bulizni,meg hétközbe is eljárunk ide oda.Sms-ezget is a barátnőm pasival,meg bulik alkalmával flörtölget rendesen,el is tünöget...szóval marad a kapcsolatfüggőség.Meg sokszor meg se mondja a pasinak hova megyünk,vagy mászűt mond,hogy hol vagyunk.
2013. jan. 23. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval oda-vissza megy a hazudozás. Kapcsolatfüggőség lesz ez.
2013. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mindkettő részéről...a barátnőmet sajnálom,mert ő még fiatal,jobbat érdemel...a pasi meg megérdemli a sorsát
2013. jan. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!