Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélitek el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el azokat az férfiakat/nőket akik megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
Igaz régen én is elítéltem őket,de ma már nem! Mára megváltozott a véleményem. Most biztosan azt kérdezitek hogy miért? Válaszolok! Megromlott a házasságom,a szex is egyhangú és unalmas lett. Szerettem volna megbeszélni a férjemmel,de nem volt vevő rá. Amikor új ötletekkel álltam elő,hogy hogyan tegyük tartalmassá,jobbá a szexuális életünket,akkor ő avval torkolt le hogy biztosan szeretőm van. Ezzel le is zárta a témát. Ennek ellenére én nem csaltam meg,hanem kiléptem a házasságból.
2012. szept. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben még mindig nem értem, hogy akkor te miért nem ítéled el? Hisz nem éltél a megcsalás lehetőségével, hanem kiléptél egy nem működő házasságból... Vagyis azt a lehetőséget választottad, amit szerintem legalábbis tenni kell a megcsalás helyett...
2012. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem túl értelmes a kérdés. Mitől változott a véleményed, ha egyszer te sem csaltál meg senkit? Mi köze ennek ahhoz hogy nagy általánosságban elítélendő a megcsalás?
2012. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem is megfordult a fejembe.
2012. szept. 20. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert nem megcsalni kell a másikat,hanem azt tenni amit te.Ha a pároddal bajod van,meg kell mondani neki és ha nem változtat akkor a kapcsolatnak véget kell vetni és akkor kevésbé bántod meg.

De a kérdésedet én se értem.

2012. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt egyszerű kilépnem a házasságból,mert nem volt hová költöznöm 2 gyerekkel. Aztán sikerült megoldanom,albérletbe költöztem. De ezt nem mindenki teheti meg.
2012. szept. 20. 10:58
 6/10 anonim válasza:
én igazából ugyan úgy elítélném mind a két személyt!a páromat azért mert szerintem nem egyből meg csalni kellene a másikat hanem megbeszélni.meg ha eleve szeretné a párját nem lenne egy harmadik személy is.!a szeretőt meg azért mert ha a szerető nő akkor a saját nő társával tette ezt.a nőknek szerintem össze kellene tartaniuk és nem ilyen mocskos dolgokat csinálniuk!nő vagyok,azért is inkább a nőket hoztam fel.nekem ez a véleményem.és ha mondjuk Téged csalt volna meg a párod nem hiszem hogy utána a szeretőjével még elmentetek volna kávézni vagy körmöshöz együtt!biztos vagyok benne hogy ilyen helyzetekben mindenki elítélné azt a bizonyos szeretőt!!
2012. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már szinte elhittem,hogy értelmetlen a kérdésem.

De akik értik azok már írtak privát üzit! :)

2012. szept. 20. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a mgsalàs semmire nem megoldàs! Én is beleestem, aztàn ràjöttem, ha valami nem müködik vàllalni kell magam, és megmondani a màsik félnek, hogy nem müködik, itt a vége. Most màr sosem tennék ilyet, és elitélem! Ha nem müködik, javistd meg, ha akkor se, lépj ki, de gerinced legyen:)
2012. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szabad senkit megcsalni, hanem a te peldad kovetve ki kell lepni a kapcsolatbol.
2012. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért mert a dolgokat előbb megjavítani szokás, ha javíthatatlan akkor meg kidobni a kukába és venni egy másikat. nem tartjuk meg a rosszat és nem veszünk mellé egy jót.
2012. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!