Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsájtható a prostizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható a prostizás?

Figyelt kérdés

Párom felhívott egy prostit, elment hozzá, és habár 50 percet parkolt előtte, azt állítja, hogy nem ment fel, mert képtelen volt rá. Az ok/indok amellyel magyarázza, hogy nem érezte rajtam, hogy vágyom rá, mint férfira (tény, hogy 4 hónap után nagyon kevés volt a szex), és nem érezte, hogy szeretem. Nem könnyű átlépni, de igyekszem. Hogyan lehet átlépni? Mit tegyek? Van értelme?

Már feltettem a kérdést egy másik topicban, de szeretnék minél több véleményt olvasni.



2013. jan. 29. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán értek ehez, de azért egy párkapcsolatban vannak erkölcsök, és hogy valaki akinek van csaja, de elmegy prostizni, az szerintem elég durva....el kéne gondolkodjatok hogy igy lehet e közös jövőtök....
2013. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha problémátok van, azt meg kell beszélni, és változtatni rajta.

Ha nem sikerül, akkor szakítani kell.

Egy kapcsolat két emberen múlik.

Minden estre az őszintesége becsülendő.

2013. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

50 percet parkolt és nem ment fel.hagyjuk már

nem megbocsájtható

2013. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 menta34 ***** válasza:

Van az a mondás, hogy ha nem tudsz dönteni dobj fel egy pénzt és amikor a levegőben van már tudni fogod melyik válaszra vágsz.


Viszont ha megbocsájtasz akkor mielőbb kezdj el szexelni a kesergés helyett, mert az eredeti gond is ez volt...

2013. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja,hogy a szex tartja/tartotta össze a kapcsolatotokat.Persze az is fontos,de ha valaki nem bír ki négy hónapot a szokottnál kevesebb együttléttel az nem is szeret.Ezen már el kell gondolkozni.AZ egyik komolyabb kapcsolatomban 3 hónapig abszolút volt szex,mégsem kerestem másik nőt.
2013. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és miért is töröltetted a másik azonos kérdésed? ... én úgy olvastam ott megjelent a konkurencia, és rádismert
2013. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Meg, az egyik legősibb szakma.

A ti estetekben nem...

2013. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem töröltettem, nincs okom rá.

Tényleg csak véleményekre vagyok kíváncsi, hátha olyan nézőpontok is előkerülnek, amelyeket én nem veszek figyelembe. Nagyon szívesen veszek minden hozzászólást - kivétel az előző kérdésem kapcsán megjelentet, amelyet nem értek.

Továbbra is fenntartom, hogy egy kapcsolatban mindenhez két ember kell, és tudom, hogy ludas vagyok abban, hogy ide jutottunk. Nagyon kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére, akik esetleg éltek már át hasonlót. Ugyanakkor a pasik szemszögéből is érdekelnek a válaszok.

2013. jan. 29. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!