Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért hazudik - többször is -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hazudik - többször is - hogy ne bántson meg. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Nem akar megbántani, ezért elhallgat dolgokat, vagy színészkedik kicsit. Viszont minden egyes nap ott van nekem, néha - ahogy ő fogalmazott - a saját kárára áll ki mellettem.
2012. aug. 16. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit hallgat el, és mi miatt hazudik. Pl. elhallgatja, hogy megcsal, az nem megbocsájtható.
2012. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
Szerinted az "ugye fogytam?" kérdésre hány férfi ad őszinte választ? :)
2012. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondanám, ezért nem meri megkérdezni. :D Én soha nem hazudtam, és nem is fogok. Ezért is szeret.
2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lényegesebb apróságokban hazudik/hallgat el, például hogy kikkel beszélt, tudunk e találkozni/nem tudunk találkozni, mennyire szeret - ilyen szintű kamukálásokról van szó. :(

És csak azért fura mert közben meg minden nap ott van és kiáll mellettem, mármint olyan dolgokat tesz amiért kár lenne hazudnia, és ahogy ő fogalmazott néha a saját kárára, de mégis bevállal.

2012. aug. 16. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban hazudik, hogy mennyire szeret? Hát drágaságom, nem megbocsájtható.
2012. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, akkor ne hazudjon nekem.

Azt viszont nem értem mi ez, hogy az ő kárára. Ezzel a te szemedben akarja magát jobb színben feltüntetni? Ha megvéd, megvéd, tesz érted, tegyen azért, mert megérdemled, de ne dörgölje az orrod alá, hogy na én még erre is képes voltam érted. Ha szereted értékeled és viszonzod a tetteit.

2012. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!