Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet elfeldni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfeldni azt, hogy a párom megcsalt? Mit kell tenni ahoz, hogy egymásra találjunk ujra? Részemröl benne vagyok az ujrakezdésben, de ö belül még vonzodik a másikhoz.

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehet elfelejteni, mindig ott fog motoszkálni a gondolataidban, ebben biztos lehetsz. Kérdés hogy együtt tudsz-e ezzel élni. Én nem tudnék, biztosan szakítanék...
2013. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mindegy mit csinálsz, megint meg fog csalni. Dobd ki!
2013. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem 100% hogy megint megcsal. De benned mindig ott lesz a bizalmatlanság, és az nem éppen ideális a hétköznapokra.
2013. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk,és az utobbi idöben eléggé elhanyagoltam érzelmek terén.csak a pénz a pénz a pénz.....szerintem ezt találta meg a másikban mert már jo ideje ismeri és mindig beszélgettek.azt mondta odafigyelt rá és törödött vele.lehet félreértelmezte,nem tudom.de mondtam neki válasszon ö vagy én.nekem az számit h boldog legyen.itt maradt.csokig jutottak el.és napi kb fél orát ha tudtak beszélgetni...lehet ez az h csak azt kereste hiányzott neki amit tölem nem kapott meg?
2013. febr. 8. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még mindig gondol a másikra, vonzódik hozzá, akkor sajnos az nagyon nagy gáz.
2013. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet csak azért maradt veled,mert nem akar a házból kiköltözni,meg az anyagiak,és lehet pedig simán menne,ezért választott téged.Lehet miközben csókolod,meg együtt vagytok éppen a másikra gondol,sőt az is lehet nem csak vele csalt meg hanem mással.Én nem tudnám megbocsájtani a megcsalást,inkább elválnék és boldog lennék nélküle.Nem maradnál egyedül életed végéig,hisz nem kortól függ eg újabb szerelem.
2013. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudod hogy belülről még vonzódik a másikhoz?
2013. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazábol nem tudom,mindent átbeszéltünk már,az a baj ö sem tudja mit akar.tegnapelött eldöntötte maradjunk eggyütt.2 hete ment ez a huza-vona...én mindennap felhoztam a témát pedig mondta kicsit beszéljünk másrol....de nem tudtam...tegnap megmondta neki h vége.volt már valaki hasonlo cipöben?
2013. febr. 8. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanebben a szituban vagyok,és csak őrlődés megy,válás lesz a vége.mióta vagytok házasok,van gyerek?
2013. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!