Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem szeretné, ha újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem szeretné, ha újra összejönnénk. Részemről teljesen kihűlt a a dolog, nem tudom, mit tegyek, próbáljuk meg?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem vele újrakezdeni, szeretném újra valakivel átélni a szerelmet, ahogy vele nem tudtam. Kissé zűrös körülmények közt jöttünk össze akkor, ez régen volt. Most újra keres, de őszintén szólva kicsit haragszom is rá, mert akkoriban önző mód csak azzal törődött, hogy neki jó legyen, maga mellett akart tartani stb. Nekem is megvoltak a magam hibái, és a kapcsolatba is éretlenül vágtam bele.
2012. szept. 16. 20:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Csupa negatív dolgot írtál le róla, akkor ezekutan miért kérded tolunk, hogy próbáljatok-e meg újra? :D
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs kedvem vele újrakezdeni"

Akkor mi a kérdés?

2012. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert nem hagy békén...
2012. szept. 16. 20:26
 4/25 A kérdező kommentje:
azért vagyok dilemmában. Majdhogynem meggyőz.
2012. szept. 16. 20:26
 5/25 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok....csak fiúként..visszaakarom szerezni az exem..Április óta nem vagyunk együtt sajna..mindketten hibáztunk,de főleg én..nem hagyom békén vele hogy kibéküljek vele és kezdjük újra...nagyon szeretem azóta is.Ő most 14 éves...


17 F

2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
De szerintem annyit mindketten megérdemeltek...fenti válaszadó voltam ismét...
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De ez önzőség, nem...?
2012. szept. 16. 20:47
 8/25 anonim válasza:
Ez nem önzőség...csak biztos sokat jelentel neki...de egy esély mindenkinek jár!! Ezt jegyezd meg!! Lehet pár év múlva te kérsz majd valakitől egy esélyt újra!!! Ha meg szeret ,engedd vissza és látod hogy igaz-e..teszteld le ..
2012. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Ez nem önzőség...csak biztos sokat jelentel neki...de egy esély mindenkinek jár!! Ezt jegyezd meg!! Lehet pár év múlva te kérsz majd valakitől egy esélyt újra!!! Ha meg szeret ,engedd vissza és látod hogy igaz-e..teszteld le .."


Ez sztem akkora hülyeség amit írtál, h esély mindenkinek jár! Miért menjen olyanhoz vissza,akit nem szeret?!És mi van, ha ismét nem fogja magát jól érezni megint?! Akkor duplán meg bántja! Ez nem,csak h önzőség, de játszik is az érzéseivel is,főleg h úgy megy vissza hozzá, h semmi érzelem nem köti hozzá!

2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
És mi van, ha ismét nem fogja magát jól érezni mellette?! *
2012. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!