Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Boldog, hűséges és elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog, hűséges és elég hangos házasságunk volt. Pár hónapja veszekedések után két hétre elment a férjem. Közben eddig elöször megcsalt egy hivatásossal ami állítása szerint nem jött össze mert nem ment neki. az érzelem nélküli szex. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
hozzátenném hogy köztünk csodálatos volt (most emiatt nekem nem) a szerelmeskedés mindig.ez a dolog hosszas hetek,fájdalmak,könnyek után derült ki úgy hogy valami bacit ott összeszedett.na akkor hosszú hetek után kiderült.de mindez idő alatt ő folyton rendezni akarta a dolgainkat és nagyon szeretett.én most nem bizok benne,de ő mindent megtesz a tetteivel hogy majd idővel visszaszerezze a bizalmam.menni fog? szabad e hinni még ezek után???? nagyon beleroppantunk mindketten.de ő nagyon,nagyon küzd értem,értünk.csak félek....

2013. febr. 28. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Látod, hogy küzd érted nem? De. Akkor ne szivasd tovább. Adhatsz neki még egy esélyt.
2013. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a bizalmat nagyon gyorsan el lehet veszíteni, visszaszerezni na az már v sikerül v nem

ha sikerül is hosszú idő,

viszont ami tett, azt meg Te nem fogod tudni feldolgozni

ezt Neked kell tudni, ebbe sokat innen nem lehet tenni, de még tanácsot se

rendezd a gondolataidat mérlegelj és mint a sakkban tudjad, ha ezt választod gondold végig képes vagy elfelejteni amit tett? N

2013. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A veszekedésekhez is két ember kellett,most a megbocsátáshoz is kéne a második-szerintem.
2013. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fannyyy ***** válasza:
Sajnos ebben egy idegen nehezen ad tanácsot. Ezt neked kellene tudnod, hogy menni fog e vagy érdemes e megpróbálni.
2013. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ő nagyon igyekszik. sőt én is nagyon szeretném ...voltunk egy tanácsadónál ahol elmondott mindent őszintén.azt a tanácsot kapta hogy eztán őszintén éljen és legyen kitartó igy fogadjon el hogy egy fél-egy év ezzel fog telni hogy ő nem a szavaival hanem a tetteivel bizonyitson...ő most nagy változáson ment át pár nap alatt...
2013. febr. 28. 00:52
 6/16 A kérdező kommentje:
de a legnagyobb baj hogy én jöttem rá.lépésről lépésre.elkezdtem érezni még a napot is eltalátam.aztán ment a könnyek,hazudott hogy ne veszítsen el.hétről hétre csak annyit volt hajlandó beismerni amennyit muszáj volt..indok: nem akart hazudni csak félt hogy elveszít és azt nem birta volna ki.....aztán kiderült hogy elkaptam valami olyan vírust amit csak úgy lehet elkapni...és innen már bukta volt. 50 perc alatt birtam kiszedni belőle a történet végét...sirt,összeroppant,könyörgött én pedig megigértem h segítek neki talpraállni mert nekem nincs segítség...én hittem amit fogadtam...és ő mindig erre hivatkozott hogy templomban esküdtünk és hogy nem mocskolta be magát....hát mégis....
2013. febr. 28. 00:55
 7/16 fannyyy ***** válasza:
Nehéz ügy. Ilyen helyzetben én se tudnám, hogy mit csináljak. Lehet elmennék valahová egy hétre gondolkodni.
2013. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ÉN a helyedben nem tenném, de ha te annyira akarod, akkor adhatsz neki még egy esélyt. Látszik hogy magadat szeretnéd meggyőzni az újrakezdésről, hát ez rendben van, de én már tuti nem bíznék meg benne.

Nem állítom, hogy a megcsalások között van különbség..de ez hogy el is kaptál valami, ez hátborzongató.

Alig tudtad kiszedni belőle hogy mi történt. Csak annyit mondott el, amennyit mindig kellett. Ezekután azt is elk kéne hinned hogy nem élvezte? Lehet ezzel is csak menteni akarja a bőrét. Ne haragudj, én egy bizalmatlanabb típus vagyok. Hiszek én is az esküben, bár még nem vagyok házas, de úgy tűnik a te férjed nem hitt, így hogy várja el hogy te tovább higgyél benne?

2013. febr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7/8 : én is el akartam menni.de kisgyerekeink vannak.és ő nem mert elengedni.belém kapaszkodik hogy láthat,h hallja a hangom és akkor nyugszik mert.nagyon rossz állapotban van.igy maradtam.és most beszélgetünk.többet mint az elmúlt egy évben.

8/8 ő mindig rettegett hogy megcsalom.hét közben egyedül vagyok,autóm,pénzem,szabadidőm van és ő is tudja rengeteg ajánlatot kapok mivel vonzó nő vagyok ( ez nem nagyképűség de vékony,csinos,adok magamra stb )de ő bizott bennem hogy nem teszem meg.és eddig úgy voltam vele ha megteszi elhagyom azonnal és végleg h max a válóperen láthat legközelebb de a gyerekeket anyuéktól bármikor bármeddig elviheti.nem tartok igényt sem a pénzre semmire sem.nem merte elmondani mert akkor már hazajött és próbálta menteni a házasságunkat.de abban a két hétben már annyira be voltam sokalva hogy hiába könyörgött én egyfolytában dühömben és mérgemben azt mondtam nem akarom látni,felejtsük el egymást és odavágtam (de nem gondoltam komolyan) hogy menj keress egy hivatásost...hát megtette...a másik meg az hogy a szájával megpróbálta kielégíteni és nem ment mert nem volt merevedése..és miután hazajött és csodálatos szerelmeskedéseink voltak ez itthon kimaradt és szóba hoztam egyszer hogy szívesen hát közölte ha megteszem neki vége mert azonnal elmúlt minden merevedése...rá egy hetére már tudtam hogy miért...IGEN MAGAMAT AKAROM MEGGYŐZNI MERT Ő BIZTOSAN TUDJA MIT AKAR.engem. a házasságunkat.és ezért bármire képes.szóval nem értem .....én nem lettem volna erre képes.

2013. febr. 28. 01:13
 10/16 fannyyy ***** válasza:
Ha te is szeretnéd még a házasságotokat, akkor nem értem milyen válaszra vársz? Én úgy látom, hogy Te már eldöntötted, hogy adsz neki még egy esélyt. Arra pedig senki nem tud válaszolni, hogy megfogsz e tudni bocsájtani. Adj neki akkor egy "próbaidőt", ha ezután se megy, akkor felesleges eröltetni.
2013. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!