Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nős férfiak akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak akik megcsalták a feleségüket! Miért tettétek és kialakult esetleg vmi érzelem is (szerelem) a szerető felé? Vagy egyáltalán mit éreztetek a másik nő iránt?

Figyelt kérdés
Írhatnak férjezett asszonyok is, akik a férjüket csalták meg. Az is érdekelne mit lett utána? Meddig tartott a viszony, esetleg él is válltatok emiatt? Ezek után is együtt maradtatok? Ha igen miért?

2013. febr. 25. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
43%
Ez engem is érdekelne..
2013. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
21%
engem is érdekel
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
16%
Hogy itt mennyi nőt b*sztak át a palánkon?!
2013. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat tudok, hogy engem csaltak meg és két év után elváltunk. A volt férjem azt mondta, hogy szerelmes. Aztán azt lezárta, majd jött egy újabb nő az életébe, ezt erősen titkolta, de nyilvánvaló volt. Végül én kértem meg, hogy költözzön, addig szekált, amíg nem akartam ezt jobban mint ő, és kiölt belőlem mindent.
2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
46%

Miért tettétek és kialakult esetleg vmi érzelem is (szerelem) a szerető felé?

- Csak a sex miatt. Semmiféle érzelem nem alakult ki részemről azok iránt akikkel megcsaltam.


Vagy egyáltalán mit éreztetek a másik nő iránt?

- Szexuális vonzalmat. Ezenkívül semmit.


Az is érdekelne mit lett utána?

- Semmi!


Meddig tartott a viszony, esetleg él is válltatok emiatt?

- Pár óra erejéig. Nem váltunk el mert nem tudja.


Ezek után is együtt maradtatok?

- Mivel nem tudja így igen. Bár ha tudná valószínűleg akkor is együtt lennénk még.

2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
50%
Azért tettem mert el voltam hanyagolva szex terén. nem volt érzelem. 1 hónapig tartott, jelenleg őrzöm a titkom.
2013. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
46%
Én nős férfi vagyok. Velem előfordult már párszor, hogy a feleségemen kívül más nővel is volt viszonyom. Volt, hogy szerelem volt, volt, hogy kaland. De az un. félrelépés miatt még nem váltam el és nem is nagyon fogok. Hogy miért fordul ez elő emberekkel? Talán éppen azért, mert emberek vagyunk. Vannak természetes vágyaink, és van, aki elnyomja magában és van, ak nem. Én a lehetőségek szerint teljes életet éltem, nincs miért búslakodjak. Csak szépekre és jókra emlékezem.
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
77%

Felbukkant egy régi lány és gondoltam, itt az ideje hogy kibontakozzon az, ami anno kimaradt. A nejemmel nem volt túl jó a viszonyunk akkor. Hazudtam mindkettőnek, de egyiküket sem akartam elveszíteni. Évekig tartott, végül a szeretőm is megelégelte és a nejem is. Tepertem mindkettőjükért, a szerető sajna már nem fog békülni, hiába próbálkozom, a feleséget még fűtöm, szintén nem sok sikerrel.

Jó szar alak vagyok, ez az igazság, na.

2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
11%

Én a hetedik vagyok. Egyáltalán nem érzem valami súlyos bűncselekménynek azt, hogy az emberekkel előfordul, hogy más emberek felé is fordulnak szexuális érdeklődéssel. Teljesen normálisnak tartom, nem tartom becsapásnak, átverésnek, stb. Akkor lenne az, ha ezért elhanyagolnám a családomat, nem adnám haza a pánzt, vagy bármilyen kár érné ezért a családot. De nem éri.

Sokkal emberibb környezetben él egy olyan család, amelyiknek a tagjai nem egymás ellen élnek, egymást figyelik, egymásra acsarkodnak, hanem akik egymást szeretik és egymás jogait is elismerik.

2013. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
71%

utolsó


szal neked van jogod megcsalni bárkit is?

te aztán férfi vagy. csak a férgek közül.

2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!