Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemyetek a 'barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemyetek a 'barátság extrákkal' dologról?

Figyelt kérdés
Ami tényleg érzelmek nélkül megy

2013. febr. 26. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most egy ilyen kéne, az
2013. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek vannak szükségletei
2013. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Értelmesebb, mint tök vadidegeneket felszedni egy diszkóban.
2013. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi elég gyakran előfordul,főleg manapság.Nem látok benne kivetnivalót,ha a felek korrektek,őszinték egymással,és ha nem bonyolódnak úgy bele,hogy egymásnak érzelmileg fájdalmat okozzanak.Persze fontos az elővigyázatos,felelősségteljes együttlét is,és az,hogy ezek után is tudjanak barátként tekinteni egymásra.
2013. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. A bővebb véleményem: Amikor vki egy komoly kapcsolatból kilép, biztosan fog neki a szex hiányozni, meg kinek nem. De mégis van benne annyi tartás, hogy nem bulikban dől be pasikban, hanem egy barátjával, akivel megbíznak egymásba, elszórakoznak. Két érett felnőtt ember meg azt csinál am is, amit akar
2013. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
éppen van egy ilyen barátságom :P és nagyon jól megvagyunk ;) 18L
2013. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem már többször bevállt kitartok a módszer mellett :) Bár most épp nincs kivel. 23/F
2013. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint csak nekem nem sikerült még innen ilyen kapcsolatot létesítenem nővel?!

21F

2013. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem se. De én lány vagyok. De (még) fiúval sem...na majd...
2013. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most valami ilyesmiben vagyok.

Szerintem tök jó. Elvagyunk, amikor együtt vagyunk, akkor tiszteljük egymást, megadjuk azt, amire a másiknak szüksége van és pont.

Nincsenek kötelezettségek, bájcsevej, semmi.

2013. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!