Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Megcsalás, szerető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Megcsalás, szerető, "átverés" ügyben?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: 19 éves vagyok, van egy férfi/srác 22 éves aki párkapcsolatban van. A barátnőjét ismerem. A gyerek találkozni akar velem, és smseket küld, hogy milyen cuki vagyok stb stb. szöveggel. Idáig is gondolkodtam, hogy lehetne pofára ejteni kissé. Én személyszerint nem akarok tőle semmit, annak ellenére, hogy nagyon régen elcsattant köztünk pár csók. A barátnőjével már vagy 4-5 éve lehet együtt. Nem akarok se a kapcsolatukba bekavarna. A lány 23 éves és régebb féltékeny is volt rám (a gyerek mondta el), de akkor minden ok nélkül. A srác már párszor akart találkozni velem, de nem mentem bele két okból is:1. Nem hozzám való, nem vagyok hozzá való. Nincs egy közös érdeklődési körünk stb stb. 2: Tényleg nem szeretek kapcsolatot rombolni és az övéket meg pláne nem. Segítenétek valami becsapós tervet összeállítani? Nem az a fő lényeg, hogy megutáljon, vagy megbántsam, csak, hogy vegye észre, engem nem fog ám szeretőnek tartani és foglalkozzon a saját bajával. Milyen tippeket adnátok?

2013. márc. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a csajnak a pasi által írt sms-eket.
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a srácot. Mondd neki, hogy alakul neked meg valami

pasinak valami kapcsolat, és nem fér bele a képbe, kopjon

le. Meg amúgy is, ha van barátnője, akkor vele törődjön,

vagy menjenek szét a csajjal, és akkor szabadon vadászhat.


Az ilyen emberek miatt itélik el egyből a pasikat.

2013. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az most nem végrevihető, a csaj 400 km-re van és csak áprilisben jön haza.
2013. márc. 10. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig csak szimplán ne vegyél róla tudomást! Majd lekopik, végtére is megalázó, ha valaki hosszú ideje makacsul sz.rik a fejünkre.
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elsőre két dolog jutott eszembe. Az első, hogy úgy csinálsz, mintha te is benne lennél, megbeszéltek egy randit, és te nem mész el. Szerintem nagyon kellemetlen, ha egyedül kell várnia mondjuk egy étteremben, vagy akárhol, és csak nem jön az, akire vár. Szóval ez például lehet.

A második meg kicsit durvább. Az, hogy szintén úgy csinálsz, mintha te is benne lennél, kicsit kacérkodsz vele, úgy csinálsz mintha el akarnád csábítani, aztán amikor már áll neki, szépen ott hagyod. De mondjuk ezt inkább nyilvánosabb helyen (diszkréten megoldva a "csábítást" persze), hogy tényleg égő legyen neki. Szerintem ezek után leesne neki a tantusz, ha nem egy idiót@. :)


Mondjuk itt mindkettőnél megvan a rizikó, mert ha kiderül/ha például valahogy a barátnője tudtára jut, ő is hiheti azt, hogy benne lennél és akkor már ki nem magyarázod a helyzetet. Úgyhogy én biztos nem tenném meg, nem merném, csak felötlött bennem hirtelen, gondoltam azért leírom neked, mint ötlet. :D

2013. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!