Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenétek ha a legjobb barátnőtök azzal a fiúval járna a kibe bele vagyok esv?

Figyelt kérdés
E (a barátnőm kezdőbetüje) és én sétáltunk az árkádban és elmondtam neki hogy tetszik R (a fiú neve)ő azt mondta hogy ö is igy érez. másnap eljutott ez a hír a "barátnőim" füébe és "beszereszték" E-nek .Most vele jár és ez nekem nagyon fáj.

2013. márc. 10. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép kis barátnőd van..:D Tudja, hogy neked is tetszik erre meg összejön vele. Szerintem hagyd ezentúl.
2013. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez tudod nehéz ügy. Bár arra hajlok, hogy neked van igazad.

Azért az egyenletbe azt is bele kéne, venni, hogy mi van, ha R-nek eleve E tetszett, neked pedig esetleg esélyed nem volt nála ?

Csak azért mert én tudok ilyen történetről. Ennek ellenére, E-nek ebben az estben, persze hagynia kellett volna. Csakhogy ha neki is annyi ideje tetszik mint neked, csak ő nem mondta el, eddig neked. Akkor tőled is legalább ugyanakkora pofátlanság lett volna össze jönni a sráccal ennyi erővel.

Neki is tetszett meg neked is. Mi fiúk ilyenkor általában megbeszéljük és ez bizony a barátoktól függ, mert van olyan barátom, aki még azt is elítéli, ha valaki egy volt barátnőjével összejön. Van olyan barátom, aki viszont azt mondta, ha én jövök be a lánynak akkor örül annak, ha összejövünk. Pedig tök cikis szitú volt, nekem azt a lányt akarta bemutatni akivel ő akar összejönni, csak a lánynak más tervei voltak. Félre hívott a lány kifejtette, hogy mondjam meg a cimbinek ő nem akar tőle semmit. Ám itt a száma, mi talán elmehetnénk valahova. Utána azt mondtam a cimbinek, hogy figyelj pajti ez van, ezt mondta, nagyon jó a lány, csak éppen van egy kis gond. -Természetesen nem akarok elmenni vele sehova. Na a cimbora pedig rádumált. Ám még így is lelkiismeret furdalásom volt.


Szóval igazad van, de ezt vagy meg kellett volna beszélnetek, vagy mindkettőtöknek hagyni a fiút. Nem csak neki, neked is.

2013. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem kell a jövőben ilyen "barátnővel" jópofiznod
2013. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kiskorunk óta ismerjük egymást és nagyon szeretett versenyezni velem mindig örült hogyha valami jobban sikerült neki mint nekem ,derosszul volt amikor jobb voltam nálla .a 2 esnek igaza van ,de sokszor bizalmasan megkérdeztem tölle és azt mondta nagyon nem érdekli eggyetlen fiú se az osztályból csak az után kezdett érdeklődnimiután elmondtam neki .
2013. márc. 10. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól van akkor a #2-es így már érti.

Ez esetben sajnos eléggé övön-aluli és hátraszúrós dolog volt tőle. Mi fiúk ilyenkor szoktunk úgy fogalmazni, hogy minek nekünk ellenség, ha ilyen barátaink vannak.


Az ilyesmi sajnos a barátság végét szokta jelenteni. Hiszen te most bármit is készülnél tenni, valószínűleg már nem tudsz a barátnődre úgy nézni mint rég és főleg nem tudsz benne megbízni, ami azért egy barátság alapja lenne.

2013. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
E sosem látja ha valami gondom van ovis korunk óta barátnők vagyun kés nem veszekedtün súlyosa eddig mindent eggyüt csinálunk der most nagyon megbántott ezzel
2013. márc. 10. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy egy k.rva és soha nem beszélnék vele többet. Lehet, hogy ez nagyon nagyon gyerekesen hangzik, de én akkor se bocsátanám meg még a legjobb barátnőmnek se, ha elmondanám neki, hogy szerelmes vagyok valakibe, erre ő összejön vele, csak hogy engem idegesítsen. Az ilyen egyébként nem barátnő, csak egy felszínes görény.
2013. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

háát... lehet de nem az a görény fajta lehet hogy nem is CSAK azért csinálta mertengem akar idegesíteni



az a gond hogy olyan élvezettel beszél róla......de már megtaláltam azt a srácot akit szretek és ott volt az orrom elött mindig még nem jöttünk össze de már majdnem....

2013. jún. 2. 17:05
 9/10 tökéletesválaszadó válasza:
Élezd meg a kést cica és bökköd meg azt a ribancot!
2013. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akkor ez nem igaz barátnő... :( velem is volt ilyen, jött egy uj csaj az osztáályba,jopofizott, jö9tt utánam mint egy kis puli erre összejött a barátommal akit már 7 éve szeretek az meg... ht pasi :S mindegy is, de visszajött hozzám, az ilyen csajt jol meg kell verni...nem barát az ilyen hanem görény
2013. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!