Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lebuktattam! (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lebuktattam! (a többi lent)

Figyelt kérdés

Fél éve tart viszonyom egy férfival.Nemrég rákérdeztem,hogy mit érez irántam,esetleg lehetne e komolyabb?Ő erre azt válaszolta,hogy mély érzéseket érez irántam,nagyon vonzódik hozzám testileg,lelkileg..Hozzáteszem a feleségével él együtt,a lakás miatt amit még nem tudtak eladni!!Nincs közöttük semmi!Ezt el is hiszem,mivel a feleségének is van szeretője..Elmondta nekem,hogy csak én érdeklem,nincs rajtam kívül senkije sem..Mivel nem bíztam benne eléggé,csináltam egy ál adatlapot az egyik közösségi oldalon..Írtam neki,hogy szexi és megismerném közelebbről..Egy nagyon vonzó csajt tettem ki profilképnek!Erre visszaírt,hogy ˇ"én" is nagyon szexi vagyok és megismerne közelebbről és egy találkozásban is benne volt..A lényeg,hogy munkatársam és mindennap látom..Ti mit tennétek hasonló helyzetben?Lebuktattam,de mi tévő legyek!Az a legrosszabb,hogy mindennep látom!

41F és 21L



2012. jún. 20. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon naív vagy. Már-már fárasztó hallani az ilyen sztorikat itt is és ismerettségben is. Az apakomplexusos csajok nem tudom mit várnak már ne haragudj... Nem vagytok egy világ valószinüleg csak szórakozni akar és élvezni hogy fiatal csajjal van de persze mindig hülye az ember ha ezt elmondja. Vagy felmondassz vagy elviseled nincs más lehetőséged, de talán korodbeli SZINGLI pasikkal kéne kezdeni és akkor nincsenek ilyen problémák... 22/F
2012. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak kefél téged, semmi komolyabb. Ha jó vele a sex, akkor te is így állj hozzá amíg nem találsz egy normálisat magad mellé
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi volt ebben a lebuktatás? Majdnemhogy független férfi, te meg habozol. Persze hogy találkozna egy csinos nővel.
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Csegi89 ***** válasza:
Csak kihasznál téged. Na mit tegyél? Szerinted?????
2012. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Sokat segítettetek!De nincs apakomplexusom!!Én megszerettem és nagyon jó vele a szex!Nagyon rossz lenne ha megszakadna a kapcsolat!De mégis hitegetett és hazudozott nekem!!
2012. jún. 20. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
miért pontozzátok le az elsőt? teljesen igaza van. nem tudom mit hisznek az ilyen "kislányok", hogy majd pont velük akar komoly kapcsolatot egy 40éves férfi. ugyanmár...nőjetek fel!
2012. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak magának akar jót, neked nem.
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy csak arra megy, komolyabb ebből nem lesz és elsősorban nem a kor miatt mondom, hanem mert így reagált a levélre. Sokra ne számíts tőle.
2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
uff. én hagynám... amúgyis, 21 évesen 41 évessel összejönni? hogy van hozzá gusztusod?
2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tapasztaltabb az ágyban!!!mint a velem egykorúak..egyébként nagyon fiatalos!!Nem látszik rajta a kor!!
2012. jún. 20. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!