Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan férfi, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki még soha nem csalta meg egyik barátnőjét sem?

Figyelt kérdés
Nem ismerek egy ilyet sem, még a baráti körömben sem, és egyre inkább kételkedem a létezésükben. :(

2013. márc. 21. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Amúgy ilyen durva általánosítást nem kéne. Ez olyan mintha valaki azt írná ki,hogy az ő környezetében az összes nő qurva.
2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem csaltam meg egyik barátnőmet sem.

Eléggé sz*r az ismeretségi köröd

2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Óriási...most akkor mondjuk azt h mi mind ilyenek vagyunk akik sosem csalták meg?

Vagy még jobb!

Mondjuk azt, hogy mi meg ilyen nőt nem ismerünk aki nem csalta volna meg a pasiját??

2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
És te sosem gondolkoztál el még senkinek a megcsalásán? Túl kevés az önbizalmad és nem mersz kikezdeni olyannal akinek van. Mert az csal meg akinek nincs.
2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Sosem csaltam meg senkit, de engem már igen. Folyton. A nők. Ennyit erről...
2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

minek kell kamu kérdéseket ki írni?

nincsenek haverjaid?

2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Itt az olyan a gyakori,akinek még barátnője se volt,vagy épp szexuális élete.

Amúgy meg biztos van,de hibázhat akárki nem?

2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Itt szinte csak olyat találsz, hisz a legtöbben amiatt panaszkodnak, hogy barátnőjük sem volt:)
2013. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem!!!

Én egy életre választó típus vagyok.

Mikor már megtudnám csalni, előtte elhagyom, mint a melóhelyet, mikor már megtudnám lopni a főnököm, kilépek, ennyi...

2013. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Sosem csaltam meg egyiket sem. A legrövidebb kapcsolatom 2 hét volt, a leghosszabb 4 év.

24F

2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!