Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeretheti úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeretheti úgy egy férfi a barátnőjét, hogy kibírja: tudatosan nem beszél az érzelmeiről?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam egész életemben, hogy egy férfi addig érdekes a nő számára, amíg titokzatos, kiismerhetetlen és elérhetetlen! Ha a pasi kifejezi a nő iránti érzelmeit, szeretetét és figyelmes, gyengéd vele, gyakorlatilag éppen az ellentétes hatást éri el: a nő valamiért veszít vonzalmából, ráun a pasira. Hogy ennek mi az evolúciós oka, nem tudom, de én alkalmazkodtam hozzá. Szándékosan nem beszélek érzelmekről a kapcsolat első hónapjaiban, de még annyit sem, hogy kedvelem.

Viszont iszonyatos szeretem, és szabályosan kínzás a dolog kibírni, hogy ne mondjam el neki. Eddig 2 lányt szerettem, és amikor elmondtam nekik, mindkettő hamarosan dobott is...érthető, hogy nem akarok ezúttal kockáztatni, élvezem, hogy velem van, még akkor is ha az az ára, hogy a kiismerhetetlent kell játszanom állandóan. A nőket ez vonzza.

Adtok tippeket hogy "élhetem" ki a szerelmemet iránta anélkül, hogy nyálas, unalmas lennék a szemében?


2013. febr. 19. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A gesztusaidból érzi biztos, ha meg hallani akarja szól, de egy idő után már nyugodtan mondhatod (ne tul sokszor).
2013. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne titkold túl sokáig, mert rosszul is járhatsz. ILyen volt az EXEM is......... Soha nem mutatta ki hogy szeret, nem mondta, nem tett érte....

És ezzel csak azt érte el, hogy mivel nem kaptam pozitív megerősítést tőle, így kiöltem magamból az érzéseket és elhagytam!

Hogy miért? Mert úgy éreztem csak én rajongok, én bújok, én szeretek, de viszont nem kapok...

2013. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas baromság. Egyáltalán nem egy általános dolog. Ha tényleg így történt(amit szintén kétlek), akkor csak nem megfelelő lányokkal jöttél össze.
2013. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem pont az frusztrált iszonyatosan, hogy az exem SOHA nem beszélt nekem arról, hogy mennyire szeret, soha nem hallottam tőle igazi mély, szerelmi vallomást. Többek között ez is őrölte fel a kapcsolatunkat a részemről (meg aztán bebizonyosodott, hogy tényleg nem is volt belém igazán szerelmes). Szóval mondd csak el, mit érzel! Ha ettől valaki kevésbé fog vonzónak találni, az idióta és nem szeret.
2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!