Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy megcsal-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve vagyunk együtt, voltak jobb és rosszabb időszakok is, de soha nem csaltuk meg egymást. Mostanában viszont kezdem azt gyanítani, hogy van valakije az iskolájában. Amikor a főiskolára jártam szinte minden szünetben hívtam, legalábbis ha órán hívott mindig egyből visszahívtam amint vége volt. Korábban ő is így volt ezzel. Viszont mostanában soha nem hív ha suliban van. Ha vége van a sulinak akkor sem hív csak ha már hazaért. Ha finoman rákérdezek hogy miért nem hív akkor mindig nagyon ideges. Számomra a leggyanúsabb, hogy ideges ha kérdőre vonom. Hogyan tudnám kinyomozni hogy kavar-e valakivel? Más is volt már hasonló helyzetben?

2013. máj. 6. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sterilizáld magad. Ha teherbe esik a csaj akkor bezony félreqrt.
2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lepd meg:D várd meg a suli előtt egyszer. Aztán majd meglátod hogy mi is a helyzet

17f

2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Tejóég, hogyan lehet valakire ennyire ráakaszkodni? Ez már szerintem beteges...minden szünetben felhívni. Nem vagy te kapcsolatfüggő? Én megőrülnék egy ilyen kapcsolatban...lehet, hogy a barátnődet is zavarja, csak még sosem mondta. Ülj le vele, és kérdezz rá...az ilyen nyomozgatásoktól frászt kapok...

24N

2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaja, lesd meg. Vagy csak kínáld fel, hogy elé mész, aztán nézd, hogy mit reagál.
2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha kiakarod deríteni, akkor váratlanul menjél elébe, ha tudod mikor vannak órái, ne jelentsd be

amúgy nem csak a nőknek a férfiaknak is vannak megérzései, remélem csak mellé fogsz N

2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hívtam minden szünetben, de ha keresett óra közben az óra után mindig egyből hívtam. Igazából nekem ez inkább teher volt és ő igényelte. Viszont fura hogy ha ő van suliban egyáltalán nem igényli hogy veszéljünk. Csak akkor hív ha már nincs mellette senki a sulijából.
2013. máj. 6. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a megcsalás jelei (nőknél) ok nélküli féltékenykedés (saját hűtlenségünk kivetülése) váratlan kedveskedés, fokozottabb, intenzívebb szexuális élet, új pózok, meg a többi szokásos, új frizura, szebb smink, új fehérnemű. Valami jele tuti van, ha megcsal, csak légy figyelmes!
2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ok nélküli féltékenység elég gyakori nála. Nemrég kérdezgette hogy van-e valakim (pedig mindig hűséges voltam hozzá). Olyan is volt hogy egy haverommal elmentem sörözni és hivogatott nem akarta elhinni hogy a haverommal vagyok.
2013. máj. 6. 16:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyen apró jeleket látok nála, de egyszerűen nem tudom elhinni róla.
2013. máj. 6. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a nagy igazság, hogy mindig az lép félre, akiről nem tudjuk elhinni. Ez a helyzet.
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!