Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátnőm megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátnőm megcsal, hogy tudom kideríteni?

Figyelt kérdés
a barátnőm mostanában kitörli az összes sms-ét. Sokszor írja hogy menyire hiányzok, és amikor másnap találkozunk és átszeretnék menni akkor azt mondja "most ne". És olyanokat tudtam meg ismeröseitöl hogy képes lenne megcsalni.
2008. jan. 23. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Húúha...ha kitörli az sms-eit akkor az már bajt jelenthet.Ha állíndóan lekoptat az is.Szerintem először is ha közelebbi kapcsolatban vagytok,akkor talán a szüleinél kéne puhatolóznod,de csak hátulról,hogy a lányuk merre jár.Legalábbis én ezt tenném ha a barátom megcsalna.Ha ismered a baráti körét,akkor talán akad egy olyan barátnője aki kifecseg valamit,vagy esetleg elszólja magát.Sajnállak :( Pusz Bea
2008. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Sms-eket a sim kártyára menti nem lehet visszahozni... de ha visszont a memoriakártyára vagy a telefon memóriára akkor vissza lehet hozni csak érteni kell....

van egy pár kód ha nokia persze...

a másik kérdeződés...a harmadik leskelősé...

negyedik meg próbálsz bízni benne

2008. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%

Egyik haveromnak a barátnője pont ezt csinálta... pont telefont cseréltek és nekem panaszkodott, hogy ő szerinte megcsalja... mondom itt van a teló igen akkor ad ide és rá köttötem a gépre vissza hosztuk áá...

olyanok voltak, hogy pussz várlak 17:45

és a barátom fogta magát és elment a találkozóra és egy fiúval ott csókolózott... hát véletlen lebukás

amugy nem biztos, hogy megcsal... elméletileg és gyakoratilag... hát nem tudom...


Üdv.: Matt

2008. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
ez hihetetlen hogy rengeteg srác mennyire nem bízik a barátnőjében. ha azt mondja hogy ne mennj, nem lehetséges hogy más dolga van? végülis nem csak egésznap veled KELL lennie. ha szeret akkor okkkal tszi. és kitörli az sms-eket: valszeg nem fog pár lénylegtelen sms-t megtatani, mert MINEK? tőlem is párszor megkérdezte már a barátom, hogy miért nincs egy sms-se a talómban. a válaszom: hejet foglal, rég volt. tényleg ugy is van. képes lenne.... ez fura. inkább a saját szemednek kéne hinned, nem mások platykájának...
2008. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

figyelj én vagyok értő olvasásból 4... b-..szzus

ő felhívja mennyire hiányzik az után lekoptatja... hhmm... furcsa, pl. mai telefonnak min. 12 mb memoria simán 4 mp3 számot tárolok rajta plusz pl. a sim-kártya meg a memóri kártya simán ráfér.... na ezt is haggyuk.... ja, meg nem az egész napot vele tölteni min. egy órát

meg saját szemednek .. figyelj pont az a baj, hogy nem lát semmit max. most ne gyere felj ezt is inkább hallja...

meg akit szeretek nem elküldöm a francba.. tudod? jaja nálatok szokás, ja így értem ez az előző hozzászolónak szólt...

most a kérdésre válaszolok:

elsőnek tudod egyántalán mit csinál vagy hova megy? hmmm... tippem nem.. azt akkarja, hogy ne lásd az sms-eket gyanús de nem biztos próbáld meg egy kicsit érdeklődni szülök haverjai... meg ne haggy magad lekoptatni... majd ha begurul próbáld hogy is mondjam: megszívatni? pl. láttalak xy csókolozni általában azt vágrá de nem is vele... akkor meg van fog va:D:DD amugy nem biztos hogy megcsal

2008. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem probáld meg neten megkeresni forumokon, ott sokat elárulnak magukrol az emberek, ezt például ugy tudod megcsinálni hogy átmész hozzá és mond h megakarsz nézni valamit a neten e-mailt vagy nemtudom, valahogy koptasd le h egyedül legyél a szobában, mond neki h hozzon valamit mittomén valami olyan dolgot találj ki amihez kikeljen mennie, utána nézd meg az elözmények mappát h milyen oldalakra jár fel, ha tudod a nick nevét akkor mégkönnyebb mert beirod googleba a nicket meg azt hogy fórum, de leeht abbol is sokat megfogsz tudni ha látod milyen oldalakat néz. én igy csináltam, mondjuk én tudtam a nickjét meg az oldalakat is csak belekellett olvasnom, és rájöttem hogy nagyivben leszart sőt mégcsak azt gondolta hogy nem is járunk. mindegy. probáld meg azért ezt, meg azt is csinálhatod amikor épp leráz telefonon h odamész a házukhoz és kilesed ép hova megy mikor téged leráz, vagy épp kijön hozzá.mindenesetre sajnállak nem egy jó ügy ez sajnos, néha azon gondolkodok menynivel egyszerübb lenne az élet ha nem éreznénk senki iránt semmit.
2008. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
nehogy már bohócot csinálj magadból, azzal, hogy kémkedsz.Álj elé és közöld hogy ezt gondolod. ha vrösödik, vagy ideges lesz akkor tuti megcsal.De ha szerinted ez már biztos, akkor hagyott a francba.Ha szeret úgyis visszakönyörgi magát... amúgy az írásod alapján nem lehet túl erkölcsös.Szerelem ide vagy oda, bohócot nem kell magadból csinálni.Én ezzel úgy vagyok, pasi után, busz után nem futok úgyus jön másik...minek szenvedjek, ha lehetek még boldog csak max mással.
2008. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!