Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt kideríteni, ha valakit megcsal a barátja?

Figyelt kérdés
19/L
2011. jún. 2. 08:42
 1/8 Szupermókus ***** válasza:

Folytonos idegesség, kedvtelenség veled szemben. Fura változás. Féltékenység stb.

Ha nem bízol meg benne akkor hagyd...

2011. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerubb, ha megkerdezed es nezed a reakciojat.


"Kepzeld a kolleganom szakitani fog, mert a pasija felredug. Ugye Benned meg lehet bizni? Nem fogok pofara esni."

Es tegyel fel kemeny kerdeseket: "Megeskuszol Anyud eletere?"


Amugy meg: Hajszal a kocsiban. Eletvidam lesz. Uj polok/ruhak. Lemerult/otthonhagyott mobil. Korabban NO sport, most meg 4-szer lejar. Tehat valtozik az elete. Pontosabban o valtozik, ami az eletere igy hat ki.


Es remelem nem vagy megcsalva...


37F

2011. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt nem érdemes kideríteni.


annak mindig sírás a vége.

2011. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűbb lenne olyannal kezdeni aki alapból nem az a "megcsalós fajta".. Tudom, tudom, az nem elég férfias :D:DD
2011. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is kiderítettem és 98 százalékig biztos vtm benne h megcsalt..persze hagytam neki azt a 2 százalékot védekezésként..:D

nálunk az v a helyzet h ő 1 honapra elment és azalatt max 2szer hívott+sms..majd mikor visszatért nem akarta folytatni és itt kezdett gyanus lenni és h közölte h ha látna nem tudna velem szakítani...hát látott és tényleg nem tudott mert folytattuk,és akk feltűnt h egyre többet találkozunk v h 7ből 4napot nálam aludt,mindig bókolt,naponta többször felhívott és közölte h féltékeny..

de a végső rádöbbenés az ágyban történt...!!!!majd rákérdeztem h volt e vkivel abban az 1 honapban és azt mondta h nem fog nekem hazudni de IGEN...

2011. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne,jobb ha nem akarod tudni,hogy vajon megcsal-e. Inkább szakíts!
2011. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- Nem történt ma semmi.

Ha korábban sokat mesélt és egy ideje semmi nem történik vele, akkor esélyes, hogy éppen történnek dolgok, de nem akarja véletlenül kikotyogni.

Mikor a feleségem a szokottnál korábban ill. később érkezett, tudtam hogy valami nem stimmel. Nem vártam meg, hogy megcsaljon. Kiderültek a kis hazugságai és megbeszéltük, hogy mivel már nem tudok megbízni benne, el kell válnunk.

2011. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kideríteni? Kezdhetsz nyomozásba, turkálásba, de attól csak rossz lesz a hangulat. Ha esetleg megismert valakit, te meg féltékenykedsz, előjön a hiszti... Te magad fogod ezzel a másik hölgy karjaiba kergetni, akinél nyugalom van. Tudom nem könnyű, de próbálj meg higgadt maradni és hozd a maximumot ha meg szeretnéd tartani a párod. Kisebb nagyobb kalandok, mindenhol vannak, előbb utóbb úgyis kiderül ha tartósan félrelép, akkor meg el kell engedni, ha már annyira nem férfi magától hogy ő lépjen, és inkább hazudozik kétfele.
2011. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!