Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitévő legyek? Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Én vagyok a rossz vagy ő?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél fiú próbálkozik, de mikor le akarom rendezni akkor védi őket...Tehát volt egy olyan srác aki talp masszírt akart adni neki és megpróbálkozott 7 fogással, de barátnőm a hétfogást megszakította a közepén a talpmasszírt meg elutasította. De ennek a srácnak van egy barátnőja, akit felkerestem és megírtam neki ezt(mert én örülnék ha valaki elmondaná nekem ha ilyen helyzetben vagyok). De ez páromnak nagyon nem tetszik, folyamatosan védi h ehhez nincs közöm beleszólni a kapcsolatukba, ez undorító dolog...de szerintem az is ugyan olyan undorító ha egy barátnős srác rámászik egy csajra úgy hogy a csaj barátja nincs ott.

2013. máj. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért a 10 fillérért de ne fogdossa senki a barátnőmet még ha csak viccesen is próbálja előadni.
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te normális vagy. Nem te vag a rossz. Hiszen te csak jót akarsz nem? De ha ennyire nem foglalkoznak veled sz.rd le.. Majd ha lebukik a srác akkor az az ő baja lesz..
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te vagy. Nagyon szánalmas, amikor valaki ilyen agresszíven beleavatkozik mások dolgába. Majd a barátnőd lerendezi, bízz benne!
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Hagyd ott a csajt. Ha ilyen helyzetben arra se veszi a fáradságot hogy megnyugtasson téged, sőt ehelyett még a másik pasit védi, akkor ott te labdába már nem rÚGOL!!!!


Amúgy egyből a ponyvaregény eleje jutott eszembe XD Vince-nek igaza volt ott.

2013. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viccesen jól orrba rúgnám a csávót, utána kitörném a kezét, és beleállítanám a hátába. Hülye paraszt az a gyerek, de a barátnőd se ér többet, ha ennyire akarja. Én kapásból eltiltanám attól a gyerektől, oszt, ha nem tetszene neki, akkor menne a röpülj a páva.
2013. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a videó az úgy ahogy van tökéletesen elmondja hogy érzem :D amúgy tudom h nagyon gerinctelen dolog volt csak az a baj, hogy a srác az a fajta akit ha megkérek, hogy hagyja béként(korábban mikor össze jöttem a barátnőmmel konkrétan rákérdezett nála hogy nem-e jön inkább vele össze) tehát ha megkérem hogy hagyja béként akkor kinevet illetve a későbbiekben cikiz, tehát kénytelen voltam olyan helyen próbálkozni ahogyan meg tudom sebezni :/
2013. máj. 7. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 6-os vagyok, de szerintem dobd a csajt. Nem tudom hány éves, de viselkedéséből 15, max 16-nak tippelem. Gondolom nem erre van szükséged.
2013. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a barátnőd elutasította nincs miről beszélni, nincs ezzel gond. A fiú párjának gáz volt szólni a részedről. Az ő kapcsolatukhoz nincs közö, kínos helyzetbe hoztad a barátnődet, ő nem birtok.
2013. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!