Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért látnak el egyes kommente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látnak el egyes kommentelők becsmérlő jelzőkkel itt kérdező szeretőket, megcsalókat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett megcsalással kapcsolatos ügyben, remélem nem is leszek soha, nem ezért kérdezem. Csupán sokszor látok ezen témával kapcsolatos kérdéseket és a kommentelők többsége r*bancozik, k*rvázik, férfiak esetében pedig jön a k*csög és társai, annak ellenére, hogy ők csak külső "szemlélők", nem látnak bele az adott kapcsolatba, ügybe.

Persze nem szép dolog, nagyon nem, de az említett személyek nem gondolnak bele abba, hogy egyrészt két emberen múlik a dolog, másrészt pedig tovább lehet lépni? Milyen jogon ítélkezik bárki is egy esetleges rossz döntés alapján valakiről?



2013. máj. 11. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

igen, az a fránya pasi is hibás, akit el lehet csábítani ;)

ha nem lehetne, megcsalás se lenne, ennyiiiiii

2013. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szoktam ribancozni, qrvázni, mert én jó fiú vagyok!

Amúgy szerintem valahol érthető, iszonyat ostoba emberek élnek a Földön.

2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, hibás, én is ezt írtam.
2013. máj. 11. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy kapcsolatban az egyik felet megcsalni a háta mögött nem szép dolog.
2013. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Én már voltam megcsalt fél, és ez alapján írom, hogy a megcsalás mindig HÁROM emberen múlik (vagy négyen, ha a harmadiknak is van párja).

A megcsalt félnek is magába kell néznie, mert a megcsalásnak oka van! Vagy az, hogy ellaposodott a kapcsolat, amiről mindkét fél lehet, vagy eleve olyan párt választott magának, akinél ez benne van a pakliban!

(És eléggé együl érzem magam általában ezzel a véleménnyel.)

2013. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
igen, ilyen trágár szavakat nem kéne mondani másokra, ettől függetlenül nem csoda, ha ilyeneket írnak nekik.
2013. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5

Ja igen, tisztában vagyok azzal is, hogy a megcsalt félnek is lehet köze a dologhoz, az már más tészta, hogy mekkora mértékben. Nem vagy egyedül ezzel a felfogással, én is úgy vélem, hogy oka van.

2013. máj. 11. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert ostoba nolifer trollok.


'Nuff said.

2013. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Talán azért, mert őket is megcsalták, vagy a környezetükben történt ilyen eset. Ezt nem lehet megbocsájtani, főleg akkor, ha az illető minden lelkiismeretfurdalás nélkül csinálja több évig.... Anyukám is ezt csinálja, ő is egy ri.banc.
2013. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,én ugyan nem használok alpári szavakat a kommentjeimben,de amikor engem is megcsaltak, nem tudtam finoman barátnőnek nevezni azt a nőt, aki évek óta hajtott a férjemre,és amikor alkalom került, kihasználta...


Személyes érintettség híján bizonyára könnyebb nem elítélni a megcsalót, és a szeretőjét.

De ha szorult egy kis empátia beléd, el tudod képzelni, hogy milyen lehet....

Tovább lehet lépni? Nálunk már majdnem 3 éve történt, mégse tudok...

2013. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!