Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért látnak el egyes kommente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látnak el egyes kommentelők becsmérlő jelzőkkel itt kérdező szeretőket, megcsalókat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett megcsalással kapcsolatos ügyben, remélem nem is leszek soha, nem ezért kérdezem. Csupán sokszor látok ezen témával kapcsolatos kérdéseket és a kommentelők többsége r*bancozik, k*rvázik, férfiak esetében pedig jön a k*csög és társai, annak ellenére, hogy ők csak külső "szemlélők", nem látnak bele az adott kapcsolatba, ügybe.

Persze nem szép dolog, nagyon nem, de az említett személyek nem gondolnak bele abba, hogy egyrészt két emberen múlik a dolog, másrészt pedig tovább lehet lépni? Milyen jogon ítélkezik bárki is egy esetleges rossz döntés alapján valakiről?



2013. máj. 11. 17:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10


Úgy értettem a továbblépést, hogy valószínűleg úgysincs értelme a becsmérlésnek, persze biztosan javít az ember kedvén.

2013. máj. 18. 10:32
 12/13 macskox77 ***** válasza:
54%
Kérdező jól beszélsz nem mindig csak a szerető a hibás...én is az vagyok de én tényleg szeretem is a pasast és megtennék érte bármit...
2013. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valóban mindkét emberen múlik.Nem csak a megcsaló lehet a hibás.Voltam mindkét oldalon-megcsaló,meg megcsalt is-és úgy látom mindkettő "jogos" volt valahol=én hanyagoltam el/engem hanyagoltak el.

31/N

2013. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!