Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom egy lánytól (ismeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaanita kérdése:

A párom egy lánytól (ismeretlen) a neten képet kért, de intimet. A pinájáról. Változik az ember?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom elején (egy éve) kiderült, hogy a párom anno a gyakori kérdések honlapján szexxel kapcsolatos tanácsokat adott, képet is kért egy egy lánytól a tanács érdekében.Ezen én nagyon kiborultam, de a múlt az múlt alapon meg mert szerettem, megbeszéltük és nem foglalkoztam ezzel többé. A minap viszont találtam egy honlapot megnyitva a gépemen, amin egy sms-t készült küldeni, félreérthető szöveggel egy lánynak. Rákérdeztem mi is ez. Elmondta hogy szexxel és mindenféle intim dologgal (csiklóméret...) ad tanácsokat neten. Kiborultam megint. Kértem hogy mondja el milyen témában ad tanácsot, de nem akarta. Végül megtette. Egy lány nem tudta hoyg a csiklója jó-e úgy ahogy van, erre a párom meg kért tőle egy képet róla. Mikor ezt először mondta ugy hallottam hoyg megkapta a képet, utánna azt állította folyamatosan hogy nem. A kérdésem az lenne hogy ha az első kiborulásom nem ért semmit és csak előfordult ez még egyszer, akkor bizhatok benne, hoyg ez nem történik meg? A ha szeret nem teszi meg dolgot nem igazán veszem be, mert eddig is szeretett és mégis ez lett.

2013. máj. 19. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát én pasi vagyok,de nekem se tetszene ha a barátnőm más pasik facáról kéregetne képet,aztán kielemezni hogy mi nem stimmel vele.......
2013. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Most baj hogy segítek másoknak?


-A barátod-

2013. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát.....nekem se tetszene ha a férjem más nők p.náját nézegetné,de szerintem senkinek se......
2013. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vágj vissza, kérj egy képet valamelyik sráchaverodtól a p*cséről.
2013. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
"Kedves" idegen aki a barátomnak gondolja magát. Annyi emberség igazán szorulhatna beléd hogy tiszteletben tartod azt aki segítséget kér, vagy legalább közömbösen viselkedsz és nem irkálsz ki mindenfélét, nem "trollkodsz"
2013. máj. 19. 10:56
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Király, már nemcsak a facebook, a gyakorikérdések is rombolja a párkapcsolatokat... -.- Nekem se tetszene, ha az én pasim ilyeneket csinálna a hátam mögött...
2013. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok hogy végigolvassátok amit írtam, és még reagáltok is! :) Nagyon szépen köszönöm. Szerintetek ezt a szokást elhagyhatja?
2013. máj. 19. 11:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Hehh... :D

Lehet fel kéne ezzel hagynia :D

2013. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem. Persze hogy fel kell hagynia vele. Ez egyértelmű. A kérdés az hogy fel tud e hagyni egy ilyen szokással, vagy ez amolyan kutyából nem lesz szalonna-viselkedés.
2013. máj. 19. 12:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fel tud hagyni vele.
2013. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!