Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom egy lánytól (ismeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaanita kérdése:

A párom egy lánytól (ismeretlen) a neten képet kért, de intimet. A pinájáról. Változik az ember?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom elején (egy éve) kiderült, hogy a párom anno a gyakori kérdések honlapján szexxel kapcsolatos tanácsokat adott, képet is kért egy egy lánytól a tanács érdekében.Ezen én nagyon kiborultam, de a múlt az múlt alapon meg mert szerettem, megbeszéltük és nem foglalkoztam ezzel többé. A minap viszont találtam egy honlapot megnyitva a gépemen, amin egy sms-t készült küldeni, félreérthető szöveggel egy lánynak. Rákérdeztem mi is ez. Elmondta hogy szexxel és mindenféle intim dologgal (csiklóméret...) ad tanácsokat neten. Kiborultam megint. Kértem hogy mondja el milyen témában ad tanácsot, de nem akarta. Végül megtette. Egy lány nem tudta hoyg a csiklója jó-e úgy ahogy van, erre a párom meg kért tőle egy képet róla. Mikor ezt először mondta ugy hallottam hoyg megkapta a képet, utánna azt állította folyamatosan hogy nem. A kérdésem az lenne hogy ha az első kiborulásom nem ért semmit és csak előfordult ez még egyszer, akkor bizhatok benne, hoyg ez nem történik meg? A ha szeret nem teszi meg dolgot nem igazán veszem be, mert eddig is szeretett és mégis ez lett.

2013. máj. 19. 10:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bennem is ott van hogy ez a szokás elhagyható, de egyszer már volt ilyenre példa és most megint ez van. Ez az én dilemmám.
2013. máj. 19. 12:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene ilyen ember.
2013. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
67%
Ne haragudj de nem kertelek,te komolyan elhiszed ezt a nevetséges magyarázatot? :)Mondtak már nekem is sok mentséget ami sántított,de ekkora baromságot azért nehéz elhitetni valakivel, hogy miközben valójában csajozik a neten, veled megeteti hogy tanácsokat osztogat csiklóméret ügyben :D Szerintem sürgősen mondd el neki hogy az egyik ismerősöd nem tudja hogy vajon jól használja-e a farkát,ezért kipróbálod,hogy tanácsot adj neki..és tedd is meg.Ezt a pasit meg tedd lapátra,aki ennyire idiótának néz.
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,de nem tanácsot ad legalábbis nem kép alapján.Sajnos találkoztam ilyesmi magyarázattal( mi családunkban 10 évesen buktattam le apám) és cinkes bevenni lehet hogy igaz ,de nem hinném. Lépj le
2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem a szeretetről szól. Te ki akarod sajátítani őt a legbelsőkig, de ez sosem lehetséges.


Ha nem ott, akkor megnézi a playboy-ban bár az nem olyan izgató.

Én is szeretem más lányok intimebb képeit nézegetni. Egyrészt mert így tudom h mi az ami nekem tetszik és megismerem magam, másfelől nagyon izgató.

Attól hogy veled van egy csaj puncisója sem lesz csúnya vagy kevésbé izgató.

Lefogadom hogy te sosem küldtél neki intim képet emailben vagy mms-ben. Te átlagosan gátlásos csaj lehetsz, és az olyannál sok izgatóbb létezik akár téged szeret akár nem.


Ha nem adsz neki izgalmat akkor keres máshol.


30F


ui: nincs meg véletlenül a puncis kép linkje? :)

2013. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát mik vannak komolyan mondom... Amióta ide feljárok rengeteget tanultam az emberekről, de sajnos szinte mind negatív... Amúgy vele sem stimmel valami az biztos, szerintem mond meg neki, hogy ku**a gyorsan hagyja ezt abba, mert nem teljesen normális...
2013. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rafinált pasid van. Erőssen kétlem, hogy a segíteni akarás hajtja. Egyszerűen szeret idegen p..nákat gyüjteni. És bedőlnek neki. A kis naiv csajok. Erről jut eszembe. Egy lány elment gyónni a paphoz. Elpanaszkodta, hogy nagyon viszket neki ott lent. Nem tudja mi lehet az. A pap. Hát lányom tudod egy tojás növekszik a hasadban. Azért viszket. Össze kell törni. Ülj fel az asztalra majd segítek. A pap jól meg..ugta a lányt. Sikoltozott is rendesen. A végén a tojás is összetörőtt. És a combján folyott a fehérje. Na lányom viszket még. Már nem köszönöm. Sokkal jobb. Na de pár nap mulva meg kell ismételni. Mert ujra megnő az a tojás. A férfi bármire képes, hogy levetkőztessen egy lányt. Ezen nehéz változtatni. De amíg csak a neten kandúr, addig nincs baj. De ha már személyes vizsgálatot is akar végezni. Na ott már nagy a baj.
2015. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!