Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt párom komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom komolyan gondolja a mostani barátnőjét akiért elhagyott?

Figyelt kérdés
Volt páromat egy társkereső oldalon ismertem meg, akkor is állandóan felnézett! Megcsalt és elhagyott egy másik nőért és még mindig felnéz oldalra, éjszaka közepén is. Csajszi már esküvői dolgokat nézeget, minden vágya hogy elvegye feleségül. Nálam a fiú egy beszélgetés során mondta hogy nem akar házasodni és gyereket se, akkor én még nem foglalkoztam ezzel a dologgal! És nincsenek fél éve együtt! Csaj nagyon szerelmes belé, de a fiú nem hiszem hogy olyan nagy érzelmeket táplálna iránta! Lány azt is elnézte neki hogy addig nem szakított velem ameddig a csaj nem volt neki biztos, így valamennyi ideig 2en voltunk neki! Szerintetek lesz valami komoly köztük? Házasság? Gyerek?

2013. máj. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
sok a felkiáltójel
2013. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak érdeklődőm, hogy miért ezzel foglalkozol, az ő dolguk

a srác, olyan amilyen, a csaj elviseli,

Te megkeressél mást, Neked is ez sokkal jobb lesz N

2013. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már nem azért,de miért érdekel ez téged,megcsalt,megalázott.....mit foglalkozol vele még most is?


menjen az ilyen a fenébe!

ha a nő meg nem veszi észre,hogy kivel él,vagy nem akarja,az sem a te dolgod

nem téged,hanem ezt a másik csajt választotta,ezt fogadd el

bár én lehet örülnék hogy megszabadultam tőle.......

2013. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elõre kell nèznem! Köszönöm a vàlaszokat!
2013. máj. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!