Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár hónapja elhagyott életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja elhagyott életem szerelme és még mindig hiányzik. Most egy másik lánnyal járok, már 3 hónapja együtt vagyunk és nem vagyok szerelmes. Előtte volt még barátnőm de abba se voltam szerelmes. Nem tudom elfelejteni azt a lányt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Miért kezdesz egyáltalán bármilyen kapcsolatba, mig magadban az ex nincs lezongorázva? Csak tönkreteszed ezeket az embereket, és azokat is tönkrefogod tenni akik ezutén jönnek még.

Tessék rendbe rakni magad lelkileg vagy beszélj az exel...de igy nem jó senkinek.Neked sem, de az ujdonsült barátnőidnek sem.

2013. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dávid, te vagy az? :D
2013. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy szenvedj. Szerinted tisztességes dolog hülyíteni más lányokat úgy, hogy te még mindig az exedet szereted? Az mindegy, hogy nekik ez hogy esne, ah tudnák, hogy csak kihasználod őket? Tedd rendbe magadat, és addig hagyd a lányokat, amíg nem vagy túl az exeden, mert hidd el: a sors visszaadja neked kamatostul azt, ha így elbánsz másokkal...
2013. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el hogy hülyíted bármelyik lányt is.. ha szereted csak akkor legyél vele..

Am ismerősnek tűnsz.. mi a monogrammod?:D

2013. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
C.F.
2013. máj. 22. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos teljesen együttérzek veled.

Bizony ez az élet iskolája, amikor olyat szeretünk akit nem kaphatunk meg. Akik pedig minket szeretnek, azok pedig minket nem kaphatnak meg.

Ebből az egész folyamatból , majd az a páros kerül ki győztesen (vagyis együtt maradva), akik képesek lesznek megtalálni az arany középutat, és kevésbé szeretve egymást , de mégis tartósan együtt maradnak.

Legrosszabb az egészben ,hogy a sérelmek megmaradnak. Ha újra összejössz az ex-el (talán) ezt le kell nyelni mindkettőtöknek, mert különben újra szétmentek.

2013. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem az akire gondoltam.. de tényleg ne játssz a csajjal.. :(
2013. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csak ez a véleményem róla :

http://www.youtube.com/watch?v=Blkx0K_GQZ8

2013. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!