Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta velem a barátnőjét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta velem a barátnőjét. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
régóta ismerem a fiút de elég sok ideig nem találkoztunk aztán összefutottunk egyszer utána találkozgattunk.csak csók volt.nem tudtam róla hogy van barátnője utólag kiderült már 3éve csak összevesznek elég sűrűn.közbe én megismertem a barátnőjét és elég jóba lettünk a barátnője tudja hogy megcsalta ez a fiú nem 1x (másokkal le is feküdt stb) azóta evvel a fiúval csak barátok vagyunk nem is akarok már tőle semmit sose kezdenék olyannal akinek barátnője van (elvből se meg hát ha evvel a lánnyal megteszi velem is megtenné).azért kérdés mert nekem tök lelkiismeret furdalásom van a csók miatt meg a barátnője velem beszéli meg kikkel csalja/csalta ez a fiú.csak mi közbe elég jó barátok lettünk evvel a fiúval és nem akarom elveszíteni a barátságot és azt se akarom hogy a barátnője meg azt higgye hogy ha mi találkozunk akkor ott más is lesz...bocs ha értelmetlenül fogalmaztam fáradt vagyok:D
2013. máj. 23. 16:00
 1/4 okoska31 ***** válasza:

délután négykor fáradt vagy? ejha...


egyébként azt a csókot szerintem elfelejtheted nyugodtan, a fenti helyzetben nem is számít akkora megcsalásnak (ha már megtörtént).

és egyébként mivel a lány ideges, zaklatott - a magyarázatot meg sem hallaná.


persze kiderülhet véletlenül, hogy volt ilyen - hát, ez a másik oldal. ezzel együtt én még mindig nem mondanám el.


persze, ha más is volt a csókon kívül - akkor már igen.


(és ezzel együtt én egy randit is megcsalásnak tartok, nemhogy csókot - de nem leszek jóban azzal az ellentétes neművel, akit velem megcsaltak, még ha tudtomon kívül történt sem.

2013. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már ilyen sokszor megcsalta őt, akkor most az az 1 csók ide vagy oda... te nem akartál neki ártani, mivel akkor még nem tudtad, hogy a fiúnak van barátnője, szóval szerintem emiatt ne legyen bűntudatod. Viszont az tény, hogy ez a pasi egy idióta...
2013. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a srácnak kéne elmondani és bevallani, Te ne avatkozzál bele

nem tudom miért akarsz Te beleszólni, de Te tudod, elmondod lehet a csaj és a srác se állna szóba Veled,

amúgy ehhez így semmi közöd, majd ezt lerendezik egymás között, mert ez minden csak nem egy normál kapcsolat, úgyis vége lesz N

2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, végül elmondtad a lánynak? mi történt azóta?
2013. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!