Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult már, hogy összevesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy összevesztetek a párotokkal és emiatt megcsaltátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kis vita miatt miért csalnám meg,amúgy is minden vitát egy nagy békülés követ...
2013. jún. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legnagyobb szemétség, amit egy párkapcsolatban meg lehet tenni a másikkal, hiszen ilyen alapon minden összeveszésnél megcsalhatnánk egymást...

A normális az, ha leülünk összeveszéskor, és ész érvekkel elmondjuk a véleményünket, olyankor úgyis kibékülünk mindig.

Ha pedig ő csal meg, vagy nem hajlandó kibékülni, esetleg már nem működik a dolog, nem a megcsalás a kiút, hanem a szakítás...

2013. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen mással smároltam egy bulin nem pont azért mert fasirtban voltunk hanem mert kegyetlenül bepiáltam!!! De ha akkor nem haragszom rá és őt ölelgettem volna egész este nyilván ez nem történik meg. Majd a következő párommal már okosabb leszek esélyt sem adok ilyesminek.
2013. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!