Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hűségesek vagytok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hűségesek vagytok, vagy megcsaltátok már a párotokat?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok kíváncsi,akik legalább 4-5 éve együtt vannak/házasok. Mivel itt név anonim módon lehet írni bármit, ezért őszinte válaszokat szeretnék kapni.

Én meg vagyok róla győződve, hogy (kevés kivétellel, de vannak kivételek) a régóta tartó kapcsolatban valaki előbb utóbb félrelép. Nehezen tudom elképzelni, hogy a mai szexről nyíltan szóló világban egy pár mindkét tagja 20-30 éven keresztül hűséges legyen - előbb vagy utóbb az egyik fél változatosságra vágyik, vagy pillanatnyi elcsábulás "áldozata" lett. Elsősorban őhozzájuk szól a kédés: hogy történt,illete a párotok megtudta-e, vagy máig titokban maradt? Ha a párotok nem tud róla, így utólag furdalja-e a lekiismeret? Vagy nem bánja, hogy így történt? Illetve azokhoz, akik nem tették meg: vágytok indőnként valaki idegenre?



2013. febr. 10. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Álltam már mindkét oldalon. Megbántam de tanulságnak jó volt. A leg undorítobb dolog a világon. Egyébként a magány, egyedüllét vitt rá. A párom nem tudja.
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5 és fél év vagyunk együtt,soha nem csaltuk meg egymást,és nem is fogjuk. Értelmes emberek vagyunk,ha valami nem jó megbeszéljük,és meg oldjuk.
2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
En sem tudom elhinni h ket ember evtizedekig csak egymassal.. Sexualisan nem monogamok az emberek sztem. Sajnos az evek alatt ritka h ne legyen problema a sexben.
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy én se maradjak ki a válaszadásból: engem a párom megcsalt, megtudtam, majdnem ráment a kapcsolatunk (5 éve vagyunk együtt). A legnagyobb baj, hogy nem tudom, valaha meg fogok-e benne bízni 100%-ban.


25F

2013. febr. 10. 19:07
 5/14 clubbed válasza:
26%
4 év után volt egy gyenge pillanatom,pia,haverok és annak rámenős unokatesója!Meg történt a dolog!Fél évig lelki ismeret furdalásom volt!Majd meg mondtam páromnak sajna ez történt!Röviden ennyi...Rengeteg problémát szült a dolog akkor és még a mai napig!Ő sokszor sírva mondta"mért kellet el mondanod"HA ILYEN TÖRTÉNIK BÁRKIVEL EGY DOLGOT NE TEGYEN,MÉG PEDIG AZT HOGY ELMONDJA!!!
2013. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
18%

Az 5ös válaszolóval egyetértek. Szép vagy nem szép. De ez van. Nem szabad elmondani, mert az tönkre teszi a kapcsolatot egy életre, ha előtte nem tudsz gondolkodni legalább utána.

27F

2013. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi 4 és fél éve vagyunk együtt. Sosem csaltam meg még egy barátomat sem. Ellenben a párom eddig minden előző kapcsolatában félre lépett. Sokszor meg is csalták. Hogy ő engem megcsalt-e, azt nem tudom, nem hinném. Bízom benne.

Megnézek más pasikat az utcán, néha még el is képzelem milyen lenne ha.... De sosem tenném meg. nekem fontosabb amit együtt elértünk, fel építettünk.

Tudom h az ember kíváncsi, megunhatja a partnerét picit és változatosságra vágyik. Ezen vagy túlteszi magát az ember egy kis álmodozással, vagy.....

ha a párom engedélyt kérne tőlem egy másik nőhöz, aki kicsit meg mozgatta a fantáziáját és tudom, h többet úgy sem találkoznának, megengedném neki.

Nekem fontos az őszinteség. Ha utólag tudnám meg, h megcsalt, nem bocsájtanám meg neki.

23L

2013. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Négy és fél éve vagyunk együtt és soha nem csaltam meg a párom. Nagyon szeretem, ő a mindenem és nem vágyok másra. Nálam a természetes állapot egy igazán komoly kapcsolatban.
2013. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagyis: Nálam a hűség a természetes állapot... :)
2013. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azert legyunk oszintek, 4-5 ev az nem sok egy elet vegeig tarto kapcsolatban.. nem is az elejen, az elso evekben jelenik ez meg altalaban.
2013. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!