Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most a csajom más paisval kavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a csajom más paisval kavar?

Figyelt kérdés

Mentem el hozzá, gondoltam meglepem, sétálok az utcán.. mit látok? Másik pasit puszilgat! Haza mentem, miután észrevett. hiába jött utánam! Most meg küldi az SMS-eket, h csak a báttyával kutyát sétáltatott stb! Hívogat egyfolytában! Megcsalt?

18/F



2013. jún. 17. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Megpuszilja a bátyját és te azt hiszed megcsal aztán hazarohansz, mint egy megsértődött kisfiú? Legközelebb gondolkodj...
2013. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
kezdődik a Móunika show! Barátnődet már lefárasztottam.
2013. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg facebookon az azonos vezetéknevű ismerőseit! Ha felismered köztük az állítólagos bátyját, akkor igazat mondott. Ha nem, akkor valszeg megcsal.
2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Még annyit tehetsz hogy kideríted a bátyját, megnézed hogy Ő e, azt értem ezalatt hogy hülyíted egy kicsit mintha nem történt volna semmi, intézd úgy hogy találkozz az állítólagos testvérrel, ha nem Ő volt, akkor pedig ott hagyod
2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Úr isten! az ő!
2013. jún. 17. 17:06
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Igen ő :) Olvasd csak el a hozzászólásaimat, amiket kapott ( 1es voltam ott, és a többihez is odaírtam ). Láthatod, hogy a barátnőd dedósnak tart téged is meg engem is, és b@asztatásnak veszi fel a dolgokat; kifogásokat keres, hogy az ő hibáját elterelje magáról, és a másikat okolja, hogy b@sztatja.
2013. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Lesz*rom mit gondolsz :D
2013. jún. 17. 17:13
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 8, hogy lesz@rod-e. Nem érdekel a véleményed. Előbb elmagyaráztam, hogy barátnőd nincs egy 17 éves szintjén, de te se vagy egy 18 éves szintjén. Ha annyi eszed van, hogy idejársz kibeszélni az 1hetes "barátnődet", akkor csak gratulálni tudok neked/nektek!
2013. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen ;)
2013. jún. 17. 17:19
 20/26 anonim ***** válasza:
Van mit :) Nagyon szívesen tettem :) 1es voltam a "barátnődnél"! És akkor ennyi volt mai adásunkból.
2013. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!