Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MÉGIS hogyan legyen csajom?

Figyelt kérdés

Mármint épp nagy nehezen be tudok csajozni, de akkor is csak olyan csajt, akibe nem vagyok szerelmes...ami épp nem lenne baj, ha sok csaj közül válogathatnék, mert akkor szexelne velem több lány is, de kapcsolatban meg nem kellene velük lennem...


igy viszont nagy nehezen (értsd akár egy év is) találok egy nőt aki együtt akar lenni velem és türhetöen néz ki (itt tök átlagos lányokra kell gondolni, nincsenek nagy igényem, de még az is nagy elvárásnak bizonyult az élettöl, hogy ne bünronda csajom legyen)...viszont nem szeretem és emiatt az egész kapcsolat szenvedés lesz. Tök mindegy hogy odateszem magam a kapcsolatba és nem vagyok passziv, de ezek a lányok egyszerüen ki akarják facsarni az emberböl, hogy szerelmet valljanak. Annyira meg nem nézek ki jól, hogy csak szexelni akarjanak...:(


na és most volt egy barátnöm fél évig, sajnos elkezdett kémkedni, mert érezte h nem szeretem. Egyik hajnalban mikor ott aludt, elolvasta telomon a facebook üzijeimet, ahol leirtam egy ismerösömnek, hogy nem szeretem a barátnömet...reggel szakitásra ébresztett :(


24 vagyok, 21 éves koromig szüz voltam, és már agyamra ment, hogy a nök nekem elérhetetlenek, és nagyon görcsösen elkezdtem csajozni, mert elegem volt ebböl a sorsból...na de csak ennyire futotta. Akikbe szerelmes lennék, azok rám se hederitenek. :(


2013. jún. 1. 23:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
akkor most mégis maradjak egyedül megint évekig?
2013. jún. 1. 23:48
 2/16 A kérdező kommentje:
telorol irtam a kérdest, ugyh ne botrankoztasson meg senkit a helyesirás.
2013. jún. 1. 23:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Verd ki!
2013. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
pénteken 3x szexeltem egy nap, ugyh most annyira nics rá igényem...:/
2013. jún. 1. 23:57
 5/16 hyatt ***** válasza:

Miért nem jársz el curvezni? Komolyan kérdezem.

Csak a szex érdekel és leszarod az embert, csak a külső legyen korrekt. - Na ezt megkapod a pénzedért.

Te választod ki, lefekszel vele és viszlát. Látnod se kell többé. Ezt megcsinálhatod akárhányszor és ha meguntad választhatsz másikat.


Szerintem nem korrekt ahogyan a kapcsolataidhoz viszonyulsz. Kepetsz egy lányért aki nem érdekel, csak azért hogy legyen kivel dugni.

2013. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát ok akkor várok az IGAZIRA...ok? leirtam, hogy nem lehetek olyan növel akit szeretek, mert azoknak rendszerint én nem kellek...
2013. jún. 2. 00:01
 7/16 A kérdező kommentje:
a lányok meg rendre önmagukhoz mérten jobb pasikkal vannak és kajak el is várják hogy nekik jo pasijuk legyen...és sajnos meg is kapják.
2013. jún. 2. 00:06
 8/16 Lipton18 válasza:

Hali!

Szerintem semmiféleképp ne legyen csak azért csajod, hogy azt tudd mondani a világ előtt, hogy neked is van egy.Szegény lányt, akit említettél meg tudom érteni, bár te meg gondolom kétségbe voltál esve. Én úgy gondolom, hogyha szeretnél egy barátnőt, akivel viszont szeretitek egymást, akkor egyszerűen ne görcsölj rá. Járj el sportolni, vagy űzz valamilyen hobby-t.(Teljesen mindegy, mit, ami tetszik.) Ott is megismerkedhetsz az igazival, például. Ami nagyon fontos, hogy ha megismersz egy lányt, akit szeretsz, akkor ne kezdj el görcsösen nyomulni rá, ugyanis az senkinek se jön be. Csak add önmagad, és ha bejössz neki, akkor örülhetsz, mert tudod, hogy önmagadért fog szeretni, ha nem, akkor előbb-utóbb úgy is találsz v.ki mást.Ja, és ne feledd:Egy kis mosoly csodákra képes!:) (UI.:Bocsánat, ha néhol zavarosan fogalmaztam, fáradt vagyok!)

2013. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ezek az egyszerünek tünő tanácsok olyanok, amik a gyakorlatban nagyon nem mennek egyszerüen, ahhoz hogy valaki ezeket tudja csinálni, ahhoz évek kellenek és hát jobb esetben a tinikorban tanulja meg az ember mindezt.
2013. jún. 2. 00:15
 10/16 A kérdező kommentje:
mosolygás meg para, mert össze vissza állnak a fogaim.
2013. jún. 2. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!