Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamiért állandóan tájékoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért állandóan tájékoztatni akarnak az ismerőseim az ex csajom dolgairól. De miért?

Figyelt kérdés

Hisz soha nem kérem,hogy mondják el,sőt,többször mondtam,hogy nem izgat.

De akkor minek?


2013. máj. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gyökerek, ha el kezdik mondani akkor vágj bele, hogy "kuss baxottul nem érdekel" :)
2013. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, h a reakciódra kíváncsiak, h tényleg túl vagy-e rajta.

Vagy - de ez nagyon összeesküvés-elmélet - a csaj mondta nekik, h hozzák őt előtted szóba sokszor, mert még mindig akar valamit. Jóban vannak az ismerőseid az exeddel?

2013. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag egy baráti körünk volt...

annyira állítják,hogy akivel össze jött,nagyon csúnyább,mint én...meg hogy nézzem meg...Pedig aztán annyira érdekel,mint kispista zoknija.

Mondjuk szerintem hazudnak,nálam sokkal csúnyább pasija nem lehet,az fizikai lehetetlenség...Elég csúnya vagyok ugyanis.

2013. máj. 2. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerek egy srácot akinek ilyen a baráti társasága, ők sztem azért csinálták ezt, mert közös a baráti társaság és mindenkinek az lenne a kényelmes, ha kibékülnének... hát ilyen barátokat nem szeretnék
2013. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!