Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi oka lehetett rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehetett rá, hogy megcsalt?!

Figyelt kérdés

Minden szép és jó volt, míg a volt barátnője akivel majd 3 évig együtt voltak rá nem mászott egy buliban és hiába küldte el, nem ment el a csaj, mert békülni akart vele, és a barátom engedett neki és lefeküdtek... hiába vágta át a fejét a csaj... és most az a helyzet állt elő, hogy nem hajlandó kb beszélni se velem, meg hogy össze van zavarodva. Elhiszem én neki, de normáliséknál ezt meg szokták beszélni. Én szeretem és képes lennék megbocsájtani neki.

Most nem tudom mi tévő legyek, hívjam fel hogy találkozzunk, de félek úgyis leráz, vagy telefonon keresztül lesz vége... vagy hagyjam rá, és hátha a hétvégi bulin össze futunk ahova el akart vinni engem. De mi van, ha avval a kis.... jön majd el oda? akkor ott kő kövön nem fog maradni.

25/L



2013. júl. 3. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs onbecsulesed?
2013. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt, nem beszél veled.. mik a tovább kérdések?
2013. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

első! sajnos nincs neki:(

Kedves kérdező! Lépj tovább ez a srác téged nem szeret. Jön majd olyan aki szeret és megbecsal. Még mindig az exet szereti ez egyértelmű és mivel a nő verte át nem ö szakitott most azt hiszi ujra jó lesz minden.

2013. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Basszus... Én pasi vagyok, és volt már szinte tökélletes nőm. És szerettem is, de nem tennék,gondolnám, amit te kérdező.

Egyszerűen tudni kell a másikat elengedni, és magadat fontosabbnak tartani.

2013. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű elv alapján kell bánni mindenkinek a párjával.

Ha valóban fontos vagy neki és szeret, akkor nem engedi meg még az atyaúristennek sem, hogy hozzáérjen. Ha valakivel mégis megcsal, akkor annak a kapcsolatnak vége, mert nem szeret, nem vagy neki fontos.

2013. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés címében arra utalsz, hogy esetleg benned van a hiba. Nos, talán még kérj is bocsánatot tőle, amiért megcsalt téged. Édesjóistenem...
2013. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan igy van ahogy az 5-ös irta. Nincs az a nő aki egy szerelmes férfit el tud csábítani.
2013. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha van is oka a megcsalásnak, az szerintem már lényegtelen. Amikor eljut odáig az egyik fél, akkor már komoly problémák vannak a kapcsolatban, és ha addig nem sikerült megoldani, akkor utána még nehezebben fog sikerülni.

Egyébként számomra férfiként értelmezhetetlen az a szituáció, hogy "rá nem mászott egy buliban és hiába küldte el, nem ment el a csaj, mert békülni akart vele, és a barátom engedett neki és lefeküdtek".

Ha én nem akarok valakivel lefeküdni, akkor nem fekszem le. Ha elküldöm és nem megy el, akkor én hagyom ott.

Tehát nekem úgy tűnik, hogy a kapcsolatotokban elég nagy problémák lehetnek, ezért talán mindkettőtöknek jobb lenne, ha elengednétek egymást.

2013. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A volt barátnőjével a párom szakított...

És nem emlékszik abból az estéből nagyon semmire, mert nagyon be volt rúgva.

2013. júl. 3. 11:02
 10/15 anonim ***** válasza:
"hiába küldte el, nem ment el a csaj, mert békülni akart vele, és a barátom engedett neki és lefeküdtek" és te komolyan elhiszed ezt? :D a srác ráadásul nem is beszél veled.
2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!