Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok írását várom, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok írását várom, akiket megcsalt a párja, és a szeretőről kiderült, hogy gyereket vár. Lehetett túllépni ezen? Mit mondott a társatok? Együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

engem a saját feleségével csalt meg, miután már legalább egy éve együtt éltünk

már a terhesség elején bevallotta, kirúgtam

aztán megszületett a baba, néhány héten belül elváltak,

akkor költöztünk megint össze amikor minden lezajlott, összeházasodtunk, megszületett a közös babánk is, és hamarosan a következő is "kicsomagolja magát"

az első gyerekkel 2-3 havonta találkozik

2009. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüleim 6 éve váltak el, de az én apám nagyon kicsapongó volt. Mikor kiderült, hogy a csajszi gyereket vár, mégpedig apám kérésére, anyum nagyon kiborult. (a nőnek 2 gyereke is lett volna apámtól, de az 1. meghalt:( ) Apu sokszor elköltözött itthonról, ez sem igen tett jót anyu lelkiállapotának. Aztán nem tudom miért..-gondolom miattunk- anyu visszafogadta és még együtt élt velünk pár évig, de apu csak folytatta tovább a nőzést..úgyhogy egy ideje már nem él velünk drága édesapám. Anyu kidobta. Jól tette. Mamám még él, sokat segített anyunak, meg én és tesóm is itt voltunk, vagyunk neki. Anyum időközben rájött, hogy apám miatt sok barátját elvesztette, úgyhogy elkezdett új kapcsolatokat kiépíteni, barátokat szerezni. A barátok nagyon sokat jelentenek, hogy érezze, h nincs egyedül, nem veszített semmit!!! Olyan emberrel nem érdemes együtt élni, főleg összeomlani miatta, aki nem érdemli meg, h szeressék, és azt a szeretet, amit kaphat a családjától, eldobja egy nőcske miatt. Édesanyám nagyon megkönnyebbült, h nem kellett tovább szenvednie apum miatt. Mondjuk apámnak egyéb rossz tulajdonságai..tettei is voltak. Anyum túllépett rajta, telt egy kis időbe, de most nagyon jó boldognak látni őt. Nem vagyunk jóban apu új családjával, anyu még apuval sincs. Nagyon ritkán találkozunk. Most meg megy a harc a gyerektartásért is..

Apu nem mondott anyunak semmi érdemeset, csak hazudozott össze-vissza. Meg, hogy ő szereti anyut meg tiszteli stbstb.. Sokszor titokban lépett le itthonról.

Tudom, hogy nem az én írásomat várja, csak a mi családunkkal pont ez történt. Ezek csak az én tapasztalataim, hogy mit láttam anyun akkor és most. 17/L

2009. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkét választ. A második válaszolónak is köszönöm a történetét, sajnálom, hogy széthullott a családod, bár valószínű, hogy így boldogabbak vagytok.
2009. jún. 17. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem várt gyereket, csak megpróbálta elhitetni, hogy terhes. Szegényke, nehéz fába vágta a fejszéjét, többet kellett volna utánanézni a szakirodalomban. Nagyon csúnya húzás volt, ezt nem lehet megbocsátani. Ez lett a veszte, többek között.
2009. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!