Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon a barátom bevallaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a barátom bevallaná, hogy megcsalt? Férfiak, ti bevallanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, és most a barátom elment egy fesztiválra, és úgy érzem, hogy titkol valamit. Szerintem volt egy egyéjszakás kalandja.Remélem, hogy ezt bevallaná, mert nem akarom, hogy átverjen. Inkább mondja meg, megoldjuk. Ti bevallanátok?

24N



2013. jún. 29. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Most minden pasi azt fogja mondani,hogy sosem tenne ilyet,illetve előbb elhagyná a barátnőjét,mielőtt megtenné,s a végén kiderül,hogy hűtlen pasi nem is létezik :D
2013. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs,ha szeretném a barátnőm eleve nem csalnám meg,hanem vinném magammal:3
2013. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja én elmondom hogy nem csalnám meg a barátnőmet, mert elítélem azokat akik hűtlenek. És mivel büszke személyiség vagyok ezért sosem tudnám ezt megtenni. Persze engem már csaltak meg 3 év után, de ettől független én sosem tenném meg fordítva. Lehet ezek a szavak, amit nem kell elhinni elég ha ezt csak én tudom:)

Amúgy kérdésre meg neked kell a barátodat ismerned, te tudod hogy megbízhatsz e benne vagy nem. Ha felmerül benned egy iylen kérdés akkor ott már gondok vannak.


22/F

2013. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen ember a pasid én elmondtam mert szerintem joga van tudni és vagy kidob vagy nem .Ja bocs én lány vagyok.
2013. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sunnyface ***** válasza:
Nemtudom ezen nincs mit vetíteni, ahogy magamat ismerem több kaland is lett volna ott nekem, és tuti nem mondanám el az asszonynak, mert abból csak a probléma meg a hiszti van! :S
2013. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 12:24


Valamelyest lehet igazad van, de ha megnézzük a kihült barátnőmmel való kapcsolatomat is azért hagytam el hogy "szabad" legyek.


Viszont annak ellenére, hogy ő szeretett, meg én nem, nem lett volna szívem megcsalni. (de lett volna rá lehetőségem, így a kihült érzelmek mellett ez is ok volt a szakításra).


Szerintem kérdezz rá. Ha ismered a barátodat (4 év alatt muszáj lenne), akkor ráfogsz jönni ha hazudik.

2013. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NEM! soha semmit se vallanék be.
2013. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vallanám be. Mi a francnak, a nőkben sem lehet megbízni, azt se szabad elhinni, amit kérdeznek, most akkor nehogy má' ő megbízhasson énbennem..
2013. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszeri alkalom, akkor nem mondanám el. (Ennek a szexhiány lehet az oka.) Nem léptem még félre, de ilyen esetben biztosan nem mondanám el. Nincs értelme.


Ha van érzelmi kötődés, akkor szakítanék a barátnőmmel. Talán itt sem mondanám el, hogy félreléptem. Nincs értelme még több fájdalmat okozni.


Tehát ha nem vallja be, akkor szinte biztos, hogy megcsalt! :-)

2013. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem kerültem volna ilyen helyzetbe ,mert mert ad 1 hűséges vagyok hozzá ,ad 2 nélküle nem mentem volna fesztiválozni !
2013. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!