Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, össze vagyok zavarodva. Van valakinek jótanácsa?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy tegnap sokáig dolgozom de aztán kiderült hogy korábban hazamehetek. Mikor hazaértem, rajtakaptam a barátnőmet és a gyerekkori barátomat (lány), hogy együtt vannak és csinálják. Teljesen ledöbbentem és még mielőtt felocsúdtam volna, a barátnőm elkapott, lesmárolt és megtörtént aminek meg kellett történnie, mindkét lánnyal.


Az eset után a barátosném lezuhanyzott és hazament, én meg elaludtam a barátnőmmel az ágyban.

Azóta meg sem említettük a témát, nem is igazán beszéltem egyikükkel sem.

Nem igazán tudom most mitévő legyek. Most torkolljam le a barátnőmet és hagyjam el, mert megcsalt (ráadásul egy másik nővel, sőt, a gyerekkori legjobb barátosnémmal) vagy esetleg vessem fel, hogy próbáljuk meg így még egyszer hármasban, mert annyira azért nem volt rossz a dolog.


Kétségek közt őrlődöm, légyszi segítsetek.

25/f



2013. júl. 10. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Bolond lennél emiatt neheztelni! Mert mi a jobb egy csajnál? Hát legalább kettő! :D
2013. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lol, ha ez igaz akkor respect a csajnak, ahogy kezelte a helyzetet. Egy biszex barátnőt el tudnék viselni, de nem így, hogy a hátam mögött titkolózik. Beszéld meg vele, hogy mégis mi ez, kivel hogyan szexel a hátad mögött. Valahol ez is megcsalás mert nem tudsz róla
2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelműen kamukérdés. Erre vered?
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nem feltétlen kamu, csak a te szürke hétköznapjaidban nem történik ilyesmi esetleg. Ezért is fikázod a kérdezőket minden kérdésnél. Velem is előfordult már hasonló, de én dobtam a csajt. Nem akarok én senki figyelméért versenyezni, nem voltam neki elég jó, hát így jártam.

2013. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!