Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Közületek volt valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Közületek volt valakinek már olyan párja aki elnyomott benneteket, és kihatott rátok a dolog hosszútávon?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi kinek volt dolga olyan férfival aki uralni akart bennetek olyan mértékben,hogy már nem tudtatok kiállni magatokért.Szóval hagytátok magatokat a helyzetben.Olyan férfira gondolok aki elő akarta írni milyen legyél,mit mondjál,hogyan stb.
2013. júl. 6. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen barátom, férfinak egyáltalán nem nevezném :D teljesen ki akart fordítani magamból, ide menjek, oda ne merjek menni, így viselkedjek úgy viselkedjek stb persze ez szerinte mind pozitív irányba terelt volna mert elég visszahúzódó voltam és hogy így majd kiállok magamért meg ilyenek. besokalltam és szakítottam vele, de egyáltalán nem változtam tőle, csupán tudtam hogy ilyennel nem szabad kezdeni.. a következő barátom viszont nem irányított egyáltalán, a puszta jelenlététől, attól hogy ő nem akart megváltoztatni megváltoztam :) nem vagyok betoji pipi mint amilyen az elnyomó srác mellett "maradtam"
2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kapcsolatom, és csak azt tudom, mondani, hogy sokkal nagyobb kárt okoz az emberben, mint amit észre vesz magán. Egészen megdöbbentő volt, hogy az életem során, sokkal később milyen problémákat hagyott maga után az a kapcsolat. Döntened Neked kell, hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel, de én eldöntöttem, hogy ha egy férfi a legapróbb jelét is adja ilyen magatartásnak, azonnal befejeztem vele a kapcsolatot. Másik oldalról az ilyen emberek pontosan tudják, hogy ki az akivel ezt megtehetik. Tehát a Te személyiséged vonzza az olyan férfit, aki egy viselkedik. Ezzel nem akarlak bántani, szerintem nagyon jó lelkű lehetsz, túl jó lelkű. Kicsit szilárdabbá kell tenned a személyiségedet, hogy az sugározzon belőled, Veled ilyet senki nem tehet!
2013. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!