Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Ti mit gondoltok, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok, lehet egy hosszabb kapcsolatban akkora hullámvölgy, hogy megcsaljátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2 és fél éve együtt vagyunk a barátommal és az utóbbi 1-2 hónapban furcsa a viselkedése. Alig van otthon, nem kedveskedik már annyit, nem érzem, hogy hiányoznék már neki, ha nem vagyunk együtt. Ami nem volt rá jellemző, h multkor is egyik havercsajával írt, de mikor rákérdeztem simán letagadta. A napokban pár percre hagytam magára a laptopommal, s mikor visszajöttem az egyik csinos lányismerősöm adataidat nézegette, persze gyorsan kilépett az oldalból, mikor látta, hogy jövök. Úgy érzem, megcsal, vagy legalábbis erősen titkol valamit... Vagy csak simán kezdi észrevenni a többi lányt is, mint potenciális barátnőt? Ha együtt vagyunk, minden nagyon jó, szeretem, és tudom hogy ő is szeret

2013. júl. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem csalnám meg a barátnőmet.. Erre semmilyen indok vagy kifogás nincs.
2013. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyanús kicsit, és ha rákérdeznél?
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikor én megcsaltam a barátom ugyan ezt éreztem, már annyira nem hiányzott. mert volt más aki többet foglalkozott velem.
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már rákérdeztem többször is, és a válasz mindig sok-sok puszi, nagy ölelések, és a következő mondat: Dehogy csallak, miért csalnálak meg? Szeretlek
2013. júl. 13. 20:52
 5/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Hűséget fogadott nem vakságot. Az hogy más lányokat is megnéz az még nem jelenti hogy ott is hagyna értük.


Másfelől persze ki tudja? Teljesen emberfüggő. Lehet hogy ő olyan hogy nem csak bambul hanem cselekszik is. Ezt alapvetően neked kell tudnod.

2013. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy párkapcsolatnak a bizalomra és az őszinteségre kell épülnie. Ha már nem szeretem a lányt, elmondom neki, hogy problémák vannak, és szakítok vele, de nem kefélek félre. Ha meg szeretem, miért csalnám meg?
2013. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit utóbb írtál, az erősen mentegetős féle duma... Én ilyet akkor mondanék, ha tényleg megcsalnám, amúgy meg inkább vitát indítanék, hogy ártatlanul megvádolnak(nem veszekedés, de érted :) )
2013. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nekem az az "ellentámadás" furcsább lenne.. :D
2013. júl. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!