Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedhetőek a kegyes "hazugságok" egy kapcsolatban, hogy elkerüljünk egy vitát?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon sokat bántott, ezért a mostanival is bizonytalan vagyok sokszor, főleg ha elmegy valahova a haverokkal. Nem tudom kiirtani magamból, ott van a régi sérelem. Sose hazudott nekem, megbízható pasi. De most volt egy kegyes hazugsága, amikor beszélgettünk fb-n, és írta hogy mennie kell, mert a házigazda, ahol vannak, menne aludni, közben meg akkor indultak. Ez egy másik városban volt, vizsga miatt, egy havernál aludtak, lényegtelen. Utólag elmondta az egészet, és hogy nagyon sajnálja, de az abból származó vitát akarta elkerülni, hogy kiakadok a buli miatt. Nem érti meg, hogy most ez így sokkal rosszabb. Vagyis megérti, de visszacsinálni nem tudja úgyse:( De láttam rajta, hogy valóban megbánta, és hogy nem a legmegfelelőbb módját választotta a vita elkerülésének. Rámbízta a döntést, de mondta, hogy nagyon szeret, és nehéz lenne a szakítás.

#szex #kapcsolat #kegyes hazugsagok
2013. júl. 12. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy ezekután tuti igyekszek változtatni magamon, hogy ne akadjak ki mindenen. Csak ez most duplán nehéz lesz.. mi a megoldás?
2013. júl. 12. 13:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben meg ő engem bárhova elenged, de én nem tudok ennyire laza lenni.
2013. júl. 12. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
érthetőek az ilyen apró hazugságok, és becsületes pali, mert elmondta az igazat, szerintem mindenképp bocsájts meg neki, mert őszinte volt hozzád, igaz utólag... de éreztesd vele, hogy ne hazudjon soha többé, inkább mondja meg az igazat, te pedig próbálj meg egy kicsit lazább lenni, ne akadj ki mindenen, vagy ha megtetted, kérj bocsánatot és magyarázd el neki, hogy neked nagyon fájnak a régi sérelmek és nehéz újra bízni, hinni. :) remélem tudtam segíteni:)
2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, köszi:)
2013. júl. 12. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy inkább legyen őszinte, mert ez így rosszabb. A kapcsolat alapja az őszinteség kell, hogy legyen. Te meg vedd komolyan a változtatást, hogy ne akadj ki a dolgokon, legyél laza.
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h én idéztem ezt elő..... de igy rosszabb.. ő is érti, csak még fáj. :(
2013. júl. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Megbocsálthatóak de nem szerencsések
2013. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!