Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kapcsolatban van, miért nem vállalja fel mindenhol?

Figyelt kérdés

Tegnap is... leült mellém egy pasi a buszon, elkezdett mindenféléről beszélgetni, aztán elhívott hogy menjek el a műhelyébe, mert mutat valami saját alkotást. (már nem lakik együtt a szüleivel, de ez a műhely a szülei házánál van).

Mondtam hogy ok, megkeresem facebook-on.

Megkerestem, de nem láttam semmit csak pár régi képet róla. Megkérdeztem az egyetlen közös ismerőst, aki azt mondta hogy van barátnője.

Keresgéltem egy sort és megtaláltam a másik profilját, ahol a barátnőjével van.

De ezt közölni luxus volt...

Meg azt is hogy kivel lakik ha nem a szüleivel.

Bezzeg azt kiszedte belőlem hogy nekem nincs pasim (igen, itt voltam ostoba hogy nem kérdeztem én is rá)

Gyanakodnom kéne, hogy hátsó szándéka volt ezzel, vagy létezik aza bizonyos férfi-női barátság (ugye nem? már nem tizenévesek vagyunk).

Mi a véleményetek? (írhatjátok hogy buta vagyok és naiv, mert igaz... :S)


2013. júl. 11. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:
(a másik profilt amúgy nehéz volt megtalálni... mert homályos kis kép volt és persze a közös ismerős oda nem volt fölvéve)
2013. júl. 11. 22:15
 2/6 ASOT ***** válasza:

Buta vagy és naiv! :)

Egyébként nem tudom, talán tartott attól., hogy majd akkor nem szeretnél vele ismerkedni.

2013. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd beszélgettetek, aztán történt valami? nem, senki nem mondta, hogy szex lesz v. valami más, először úgyis ismerkedni kell, Te nem kérdeztél semmit, így jártál máskor kérdezzél Te is N
2013. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok így ismerkedni.

Mindig az van hogy a csajok akkor is féltékenykednek, ha semmit nem akarok a barátjuktól, nekem pedig nincs szükségem erre.

hát ... ezentúl akkor tényleg ezzel kell indítani : van csajod? Ugye csak barátkozni akarsz?

2013. júl. 11. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

te egy vadidegennel elmentála műhelyébe?!

gratula!

2013. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mentem el. úgy volt hogy majd keresem és akkor megbeszéljük.
2013. júl. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!