Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerintetek túltenni magunkat egy megcsaláson?

Figyelt kérdés
Akit megcsalt már a párja, de megbocsátott neki és együtt maradtak, hogyan tudta magát túl tenni a dolgon? Hogyan tudta magában lezárni, és újra kezdeni mindent?

2013. júl. 16. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A megcsalás az ipso facto szakítás.
2013. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, megöltem.
2013. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most akkor meg tudtál bocsájtani vagy nem? Ha a lelkedben nem tudsz, akkor a felszínen sem érdemes.
2013. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogyan. Ezt úgy mondják, hogy szép kis poklot rendeztek be maguknak. Van akinek nincs ellenére egy kis szenvedés. Nekem semmi kedvem nem lenne olyasvalaki képét bámulni minden nap aki a kudarcot testesíti meg
2013. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megbocsátani egy szakítást?
2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*megcsalást
2013. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez már rosszul indul, mert ezt nem lehet feldolgozni,

a bizalomnak vége, aki megpróbálta azoknak is csak idő kell, de nem megy, ott marad a fejedben, megbocsájtasz következmény nincs, miért is ne tenné meg még egyszer?

ezen nem lehet túllépni, a bizalmat nem igen lehet visszaépíteni, ez ritka N

2013. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, egyszerűen kidobtam egyszer megteszi akkor többször is .
2013. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pár éve megpróbáltam, de nem ment, csak egy évet vegetált még a kapcsolat. Megszakadt a bizalom a megcsaláskor. Mai fejjel azonnal szakítanék.
2013. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, de senki nincs, aki mégis megbocsátott valahogy, és utána működött a párkapcsolat?
2013. júl. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!