Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl a megcsaláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a megcsaláson? Nem bízom meg senkiben

Figyelt kérdés
Előző barátnőm a kapcsolatunk alatt végig megcsalt a hátam mögött és ez később derült ki. Azóta van már új partnerem, de képtelen vagyok megbízni benne és ez számára is rossz. Mit tegyek? Hogy tudnám elfelejteni vagy legalább bízni újra másban? Eltelt azóta fél év.
2013. ápr. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a párodnak és lehet tud segíteni.
2013. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem erről vele. Még nem volt hasonló helyzetben soha. Megértő persze, de tudom hogy neki is rossz érzés hogy nem bízom meg benne. Egyből olyan gondolataim vannak ha nem velem van hogy lehet mással..
2013. ápr. 22. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt Neked kell megoldani, mert általánosítasz, ha ő ilyen volt, akkor a következő is, holott 2 más emberről van szó, a másodikat bünteted, az első viselkedése miatt, nem célravezető, sőt ha nem változol, nem lesz jó vége N
2013. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha ugyanaz előfordul?
2013. ápr. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!