Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már nagyon szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már nagyon szerelmesek és abból kifolyólag ért titeket hatalmas csalódás? Sikerült túltenni magatokat?

Figyelt kérdés
én próbálkozom ..

2013. júl. 9. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minden sikerül csak akarni kell!
2013. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ó de mekkora ilyenkor a barátoknak kell elvonni a figyelmed a dologról legalábbis nekem az segített :)

Sok sikert!

2013. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen! És igen!
2013. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
rákos pocok megmondja a frankót! Bár nálam ez úgy volt,hogy amikor barátokkal voltam nem volt semmi fájdalom és amint egyedül lettem,nem történt semmi akkor kezdet el fájni..:/
2013. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Voltam és ért. Nincsenek barátaim, így saját magam nyalogattam helyre a sebeim évek alatt. Többet nőt soha.
2013. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátok, buli, kalandok és idő. Más nem segít. Teljesen majd akkor leszel túl rajta, ha jön valaki más, akivel tényleg klappolnak a dolgok.
2013. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, és nem. :(
2013. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nálam is nagyon szomorú a helyzet... feladtam a barátaimat egy kapcsolatért és a végén én maradtam hoppon.
2013. júl. 9. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. És magamban csalódtam főleg, azon hogy lép túl az ember?
2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha magadban csalódtál, az sokkal rosszabb, mint valaki másban. Leírnám okulásként az én szituációmat. Megismertem anno egy pasit, (bár az elveimbe ütközik, hogy belemásszak egy kapcsolatba!!) volt barátnője akkor, ám elcsattant a csók, utána elzavartam. Ott csalódtam egy hatalmasat magamban. Utána szakítottak(a lány lépett félre), mi találkozgattunk, ők kibékültek, én mentem a levesbe- itt csalódtam még egy jó nagyot, alig tudtam összekaparni magam. Nem beszéltünk évekig, ma 30 éves vagyok, feleség, anya. Szeretem a férjem, a gyerekem a mindenem, de belemenekültem egy másik kapcsolatba (nem gondoltam a régire) a babát terveztük, és minden évben 3x depis vagyok a történtek miatt. Pont idén az első depis időszakban vagyok, sírógörcsök, ha senki sem látja, stb... Nem tudom elengedni érzelmileg, pedig egy arrogáns, intoleráns, nem túl érzelgős típus.


Szóval: Nagyon szerelmes voltam, pofára estem, azóta sem vagyok túl rajta, és soha ne kövessétek el azt a hibát, amit én: mindig másnál keresni a boldogságot úgy, hogy nincs valami lezárva. Megtanultam elnyomni, iszonyatosan fáj évi 3x1-2 hétig, csak ott a bibi, hogy meg is jelenik, mert szerintem élvezi, hogy felkavar. Én már kevésbé szeretem ezt, de ez van... Kitartás!

2013. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!