Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít, ha kapcsolatod van, és csókolózol a saját nemedből valakivel?

Figyelt kérdés
Hetero a kapcsolat, csak a buli hevében/heccből...

2013. júl. 17. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én értékrendem szerint igen. És még az is felmerülne, talán biszex a párom.
2013. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
persze. bármit csinálok MÁSSAL, amit CSAK ÉS KIZÁRÓLAG
2013. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, elküldte.

szóval: bármit csinálok mással, amit csak és kizárólag a párommal kéne/illene/"szabadna", az megcsalás. az én értékeim szerint.

ugyanúgy megharagudnék, ha a barátom csókolózna, lefeküdne egy pasival, mintha egy csajjal tenné ezt. semmi különbség, hiszen valaki mással csókolózott, feküdt le, és ezt a kapcsolatunk során csak velem teheti meg.

2013. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves ne pontozzatok le, de én bár haragudnék kicsit, nem venném annak. Addig, amíg nem pasival csókolózol vagy bármi mást csinálsz, engem kevésbé idegesítene.
2013. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
szerintem nem. én még unszoltam is akivel anno jártam, ohgy smároljon a buliban egy lánnyal :D én pedig néztem :D jó volt ;)
2013. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
naná hogy az... nálam sincs különbség és ugyanúgy kirúgnám érte attól függően hogy pasival vagy nővel csalt meg..
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
függetlenül bocsi*
2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
az, de nekem nem lenne gond
2013. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

nálunk ez nem számított annak:)

Mielőtt megtörtént a baleset a pasim még viccelődött is rajta h ez nem számít annak, meg nyugodtan bármikor....

Miután bevalottam neki h smároltam egy csajjal kicsit haragudott, de végülis megbocsájtott.

Azóta is együtt vagyunk és nem történt több ilyen eset és én sem érzem ˝szükségesnek˝ h a barátom mellett csajokkal is kavarjak. A mi kapcsolatunkat csak megerősítette a dolog :)

2013. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csók még elnézhető. Buli hevében heccből; hát szerintem ez még nem megcsalás. Én nem venném annak.
2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!