Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor elbúcsúztunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elbúcsúztunk a barátommal, könnyes lett a szemem, majdnem elsírtam magam, pedig eddig még nem volt velem ilyen, nem is értettem saját magamat, nagyon hiányzik, pedig nemsokára találkozunk. Ez azt jelenti, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Ha vele vagyok, akkor annyira boldognak érzem magam. De ha nincs velem,akkor nagyon hiányzik, állandóan rágondolok. Arra az édes mosolyára, a csókjára, legszívesebben mindig vele lennék. És ha belegondolok abba, hogy ez egyszer véget érhet és elveszíthetem, akkor elfog a szomorúság...

Kavarognak bennem az érzések...


2013. júl. 14. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Miota tart? Lehet hogy meg csak kezdeti szerelem, esetleg csak fellangolas
2013. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik, szerelmes vagy. Méghozzá a nyálasabb fajtából.
2013. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Három hónapja...
2013. júl. 14. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanígy érzek...
2013. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, nincs ezzel semmi baj. :)
2013. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!